Американський архітектор Джейсон Лонг розповість, як повторно використовувати житло та громадський простір
HIS
Лекція відбудеться в рамках CANactions School Talk за підтримки Посольства США в Україні
Єдине, з чим ми сьогодні погоджуємось, це те, що ми живемо у часи розбіжностей. Документація, логіка та переконання стають все більш безпорадними як у публічному дискурсі, так і в приватній думці. Що архітектурні візії означають у часи розподілу? Архітектура — тупий та прямолінійний інструмент, що прагне до позицій чорного та білого (старе проти нового, відкрите проти закритого, фіксоване проти гнучкого) — чи може вона взагалі бути добре пристосованою до непростих часів?
Джейсон Лонг (Jason Long) представляє останні проєкти OMA в області адаптивного повторного використання, житла і громадського простору. Від житлових комплексів у мінливому районі Брукліна до нового громадського парку, який буде перетинати річку Анакостія у Вашингтоні. Офіс OMA у США все активніше бере участь як в приватній забудові, так і в громадських роботах. Джейсон обговорить, як ці проєкти, навмисно або іншим чином, протистоять, здавалося б, нерозв'язним протиріччям.
Джейсон Лонг (Jason Long) — партнер офісу OMA в Нью-Йорку. З моменту приходу у 2003 році Джейсон впровадив до широкого кола проєктів OMA міждисциплінарний підхід, що ґрунтується на різноманітних дослідженнях. Від концепції до самого завершення він працював менеджером проєкту в новому Національному музеї у Квебеку і на форумі Faena в Маямі. Наразі він залучений у кілька проєктів адаптивного повторного використання, включаючи центр змішаного використання в Х'юстоні, синагогу в Нью-Йорку і адміністративний центр Університету Торонто.
Його портфоліо також містить житлові проєкти, включаючи The Avery в Сан-Франциско та Greenpoint Landing у Брукліні. Джейсон також очолює три проєкти у Вашингтоні: 11 th Street Bridge Park; генеральний план RFK Stadium Armory Campus; а також дизайн міського пейзажу для конференц-центру Вашингтону. Крім того, він проєктує багаторівневий ресторан у новому First і Broadway Park в Лос-Анджелесі.
*За підтримки Посольства США в Україні
This vs That
Спікер: Jason Long, партнер в офісі OMA в Нью-Йорку.
18:30, 24.01.2020
America House Kyiv
Миколи Пимоненка, 6 Київ / Mikoli Pimonenka, 6 Kyiv
Вхід вільний за реєстрацією: http://bit.ly/2TlDapP
Кількість місць обмежена.
-
Шоурум професійної косметики Pleka у Києві від Bude Architects
Выбор редакции - Ищу идею Інтер’єр для молодої пари від Alta Idea Design Studio Студія Alta Idea Design Studio представила інтер’єр, який поєднує чуттєвий мінімалізм із функціональністю сучасного простору. Проєкт розпочинався з чистого аркуша — повністю відкритої площі 116 кв.м без стін та перегородок. Завданням було створити простір для молодої подружньої пари, що включає зону вітальні та кухні, спальню, дитячу кімнату, дві ванні кімнати й окрему гардеробну.
- Ищу идею Hram гедонізму в серці Києва від студії YOD Hram – музичний бар, натхненний духом гедонізму, розташований у серці Києва на цокольному поверсі ділового центру. Поруч знаходяться такі знакові місця, як центральна синагога, Палац Спорту та Площа Українських Героїв. Бар позиціонує себе як простір, де людина є головною цінністю незалежно від релігії, віку, гендеру чи музичних уподобань.
-
Ukrainian Design and Innovation Week 2024: підсумки третього сезону
Событие - Ищу идею "Жайворонки" на Подолі: інтер'єр, що поєднує свободу та функціональність З розвитком сучасних інтер'єрних тенденцій на перший план виходить вміння поєднувати естетику з раціональним використанням простору. Кафе "Жайворонки" на Подолі демонструє тонке мистецтво архітектурного балансу, де кожен елемент несе як естетичну, так і практичну цінність, трансформуючи невелику площу в багатофункціональний простір для відпочинку та роботи. Єлизавета Одінцова та її команда з Design Buro Odintsova перетворили невелике приміщення у житловому комплексі Podil Plaza Residence на затишне кафе для сніданків, де відвідувачі можуть насолоджуватись комфортом і домашньою атмосферою в будь-який час доби.
- Ищу идею Грація в деталях: інтер’єр від Ольги Русакової в ЖК «Республіка» Інтер’єр цієї квартири, спроєктований дизайнеркою Ольгою Русаковою в житловому комплексі «Республіка», – приклад ретельно продуманого простору, де поєднуються сучасний підхід до дизайну та максимальна увага до комфорту мешканців.
- Ищу идею Функціональність і мистецтво: інтер'єр квартири від DIHOME крізь призму супрематизму У світі дизайну, де сміливі рішення поєднуються з історією, важливо знаходити нові форми вираження, які водночас вшановують минуле. Проєкт квартири в стилі українського авангарду від дизайнерки Євгенії Ситник – яскравий приклад такого підходу. Сучасний супрематизм, натхненний рухом, що зародився понад століття тому в Україні, став основою для створення цього оригінального простору в Києві.
-
Український дизайн: стійкість і інновації на конференції "Сучасні матеріали і технології"
Событие -
Конференція: Сучасні матеріали і технології в будівництві та дизайні
Событие -
Двоповерхова квартира в Києві від дизайн-студії Planium
Выбор редакции