Avalon Lux: львівська квартира від KARASHETSKYY Architects
HIS
KARASHETSKYY Architects реалізували проєкт львівської квартири — візуально тихий позачасовий інтер'єр, чудовий прихисток від туристичної метушні та місце споглядання за містом і природою.
KARASHETSKYY Architects — прихильники монохромних позачасових проєктів та поціновувачі інтер'єрної рівноваги. Подібний підхід виявився близьким власнику цих львівських апартаментів, замовнику родом з Данії, тому основним завданням було створити мінімалістичний інтер'єр зі скандинавським присмаком.
На створення дизайну авторів проєкту надихнули розташування будинку та його архітектура. Розміщений серед зелені дерев, з панорамними вікнами та великими терасами, будинок зведений, аби мешканці його квартир могли сповна насолоджуватись навколишнім оточенням. Тому основним задумом KARASHETSKYY Architects було створити простір, який би дозволив насолоджуватись чудовою картинкою за вікном.
Помешкання площею 84 кв. м максимально відкрите. Оскільки в майбутньому тут мали проживати лише двоє людей, Ярослав Карашецький та Уляна Лизун запроєктували єдиний простір, який "перетікає" з однієї житлової зони в іншу. Таким чином утворилась велика студія, що об'єднала передпокій, кухню, їдальню, відпочинкову диванну групу та спальню, яка символічно відділена складчастими скляними дверима. Перегородка між спальнею та санвузлом теж є частково скляною.
«Нас попросили створити легке за атмосферою житло в північноєвропейському стилі з використанням відповідних матеріалів. Разом з клієнтами ми постаралися зберегти прозору колірну палітру та віддали перевагу лаконічним позачасовим формам, — коментують KARASHETSKYY Architects».
Фото: Андрій Шустикевич
- Ищу идею Інтер’єр для молодої пари від Alta Idea Design Studio Студія Alta Idea Design Studio представила інтер’єр, який поєднує чуттєвий мінімалізм із функціональністю сучасного простору. Проєкт розпочинався з чистого аркуша — повністю відкритої площі 116 кв.м без стін та перегородок. Завданням було створити простір для молодої подружньої пари, що включає зону вітальні та кухні, спальню, дитячу кімнату, дві ванні кімнати й окрему гардеробну.
- Ищу идею Lines of Light: розумний дизайн для оренди Перед дизайнером Тетяною Рогозою, засновницею студії Rogoza Design Interior, стояло завдання створити стильний та функціональний інтер’єр для житла, яке відповідає сучасним потребам орендарів Києва. Завдяки професійному підходу та глибокому розумінню специфіки орендного ринку, дизайнерці вдалося перетворити 51 квадратів на універсальний та естетично привабливий житловий простір.
- Ищу идею Little Soul: львівський інтер’єр на 48 кв.метрах від студії MOC_IN Квартира "Little Soul" – це доказ того, що навіть у невеликому просторі можна створити житло, яке вражає елегантністю, продуманістю та сучасністю. Авторка проєкту Василина Черняєва, дизайнерка інтер’єру та засновниця студії MOC_IN, реалізувала цей проєкт у одному з сучасних житлових комплексів Львова, перетворивши квартиру площею 48 м² на приклад гармонійного поєднання функціональності, комфорту та вишуканого дизайну.
-
ARCHMEETING у Львові: успіх міста. Роль архітектури та дизайну
Рекомендуем посетить - Ищу идею Грація в деталях: інтер’єр від Ольги Русакової в ЖК «Республіка» Інтер’єр цієї квартири, спроєктований дизайнеркою Ольгою Русаковою в житловому комплексі «Республіка», – приклад ретельно продуманого простору, де поєднуються сучасний підхід до дизайну та максимальна увага до комфорту мешканців.
- Ищу идею Функціональність і мистецтво: інтер'єр квартири від DIHOME крізь призму супрематизму У світі дизайну, де сміливі рішення поєднуються з історією, важливо знаходити нові форми вираження, які водночас вшановують минуле. Проєкт квартири в стилі українського авангарду від дизайнерки Євгенії Ситник – яскравий приклад такого підходу. Сучасний супрематизм, натхненний рухом, що зародився понад століття тому в Україні, став основою для створення цього оригінального простору в Києві.
- Ищу идею Алюзія на класицизм: інтер'єр квартири в Дніпрі від ArchObraz Інтер'єр, як і архітектура, є відображенням часу та місця. У сучасних реаліях, коли історичні будівлі часто зазнають змін, важливо відновлювати їхню атмосферу, зберігаючи при цьому власну індивідуальність. Одним із прикладів такого балансу між минулим і сучасним є квартира в центрі Дніпра, яка, незважаючи на втрату оригінальних елементів неокласицизму, отримала нове життя завдяки талановитій інтерпретації архітекторів Антоніни та Олексія Образцових, а також Костянтина Бусаргіна з бюро ArchObraz.
-
Двоповерхова квартира в Києві від дизайн-студії Planium
Выбор редакции - Ищу идею True Values: легка класика від Azovskiy+Pahomova Створюючи інтер'єр цієї квартири у Дніпрі, Azovskiy+Pahomova керувалися принципами класичного інтер'єру. Замовникам хотілося солідності, затишку та краси, тому лейтмотивом у проєкті стали авторські меблі та дизайнерські предмети.