Crown of Miami — найбільший порт круїзних лайнерів
HIS
Проект-переможець від архітектурного бюро Broadway Malyan
Міжнародна архітектурна компанія Broadway Malyan здобула перемогу в конкурсі на кращий архітектурний проект від Royal Caribbean Cruises Ltd.. Broadway Malyan розробила проект порту круїзних лайнерів Маямі, площа котрого становитиме 16 тис. кв м, а вартість реалізації сягатиме $ 100 мільйонів.
Хоча проект існує поки на папері та в пам'яті комп'ютерів розробників, та вже зараз може похизуватися своєю презентаційною назвою Crown of Miami ("Корона Маямі"), яку здобув завдяки оригінальній формі споруди. Ян Сімпсон, директор Broadway Malyan повідомив, що на території порту передбачені 1000 паркувальних місць, а на кожному рівні будуть організовані зупинки для таксі та автобусів. Ба більше, порт зможе приймати навіть славнозвісні лайнери Oasis, місткість котрих становить близько 5400 чоловік.
Будівництво Royal Carribean планують почати вже на початку наступного року, а функціонувати він почне не раніше кінця 2018 року.
- Ищу идею Zaha Hadid Architects: станція метро в Ер-Ріяді У грудні 2024 року відкрилася станція метрополітену King Abdullah Financial District (KAFD), спроєктована архітектурним бюро Zaha Hadid Architects (ZHA). Розташована в столиці Саудівської Аравії Ер-Ріяді, станція вражає своїм характерним хвилеподібним решітчастим фасадом, який поєднує сучасну естетику та функціональність.
-
Кубічна церква Frihamnskyrkan: сучасний простір для шведської громади
Архитектура - Ищу идею Людиноцентрична архітектура: проєкт багатоквартирного будинку для сучасних міст від IK-architects Архітектурне бюро IK-architects, засноване Катериною Яровою, презентувало своє бачення багатоквартирного будинку, що відповідає викликам сучасного міста. Проєкт Nordic Nest, створений для Київської області, демонструє інноваційний підхід до архітектури, орієнтованої на людину.
- Ищу идею Будинок із земляних блоків на Майорці: традиційна архітектура та сучасні екологічні рішення В іспанській сільській місцевості Бініссалем, на мальовничому острові Майорка, студія munarq створила винятковий приклад архітектури, яка об’єднує традиційні будівельні методи та сучасні підходи до сталого розвитку. Проєкт Ca na Pau демонструє динамічний зв’язок між архітектурою та природним середовищем, ставши зразком гармонійного впровадження екологічних рішень у сучасні домівки.
-
Музей кераміки в Китаї: новий архітектурний шедевр від Kengo Kuma
Архитектура -
Katajanokan Laituri: найбільша дерев’яна будівля у Фінляндії як втілення сучасної архітектури
Архитектура -
Оглядова вежа у шведському заповіднику: поєднання архітектури та інженерного мистецтва
Архитектура -
Автостоянка майбутнього від Ateliers O-S Architectes
Архитектура -
Скляний торговий центр у Сеулі: редизайн від Heatherwick Studio
Архитектура -
Проєкт з благоустрою та озеленення територіх одеського ЖК від Bee Landscaping Bureau