Design shopping: українські меблі та світло у проекті від Lauri Brothers
HIS
З кожним днем все частіше й частіше українські дизайнери використовують в своїх інтер'єрних роботах вітчизняну предметку. Це або вироби, які вони розробили власноруч, або ті меблі, які серійно та масово виробляють їх колеги. Які українські меблі та світильники обрали дизайнери зі студії Lauri Brothers для одного з останніх своїх інтер'єрів, дивіться нижче. Крихітний спойлер: вийшло дуже круто!
Автори інтер'єру цієї київської квартири загальною площею 74 кв. м. — провідні дизайнери студії Lauri Brothers. Вже не вперше, інтер'єрні рішення цієї команди сповнені легкості, гармонії та гарного настрою. Юрко та Сергій Лаурі, маючи свій вже відточений і впізнаваний стиль, є тими авторами, якому замовник з легкістю довіряє в руки не тільки стиль і методи створення, а й атмосферу свого майбутнього житла. Так склалося і в цьому випадку. Саме дружня співпраця з власницею квартири зіграла велику роль, адже замовниця була згодна ледь не на всі дизайнерські рішення «бразерсів», більш того, дівчина активно брала участь у виборі матеріалів, меблів та аксесуарів. Все, що хотіла отримати вона в результаті, — комфортний та життєрадісний, як вона сама, інтер'єр.
Прерогатива професіонала — відбирати найкраще в рамках інтер'єрного ринку, який пропонує вже готові інтер'єрні рішення в різноманітних стилях і напрямках. Для цього житла вибір Юрка та Сергія Лаурі припав й на кілька українських брендів, які хлопці придбали у нашому магазині. Та про все по черзі:
1. Світильник S08 на кухні може позмагатися у яскравості лишень з художнім панно на стіні від одеситки Марії Рєви та барним стільцями у неповторному виконанні (завдяки авторським принтам Йови Ягер та Насті Птічек). Безумовно, над кварцовою стільницею та напроти білосніжної витяжки у авторскому кольорі (дизайнери з Lauri Brothers перефарбували металеву частину зі стандартного білого у кораловий) ця лампа виглядає напрочуд яскраво. Власне, як і світить (джерело освітлення: світлодіодна смуга / 860 Lumes / 4000 K / 110-230 VAC).
Вартість: 10560 грн.
2. Непомітні помічники в освітленні вітальні — SPOTTY LAMP від відомого українського бренду FILD. Дизайн, якість та зручність цієї моделі дозволили авторам інтер'єру використати SPOTTY LAMP навіть у ванній кімнаті біля дзеркала.
Вартість: 2905 грн.
3. Над класичною моделлю барного стільця Максі + дизайнерам квартири довелося дещо попрацювати. Річ у тім, що власниця апартаментів — дівчина яскрава та творча, тому з окремими предметами хлопці не стримували себе та по-справжньому експериментували. В даному випадку вони самостійно замінили дерев'яні сидіння та "спинку", на м'які, використавши текстиль з авторським принтом дизайнерки Йови Ягер та художниці Насті Птічек. Погодьтеся, вийшло круто!
Вартість: 5750 грн.
4. Є три найважливіші речі, які варто знати про кавовий столик PLANE:
- його авторка досвічена та вже добре відома закордоном дизайнерка Катерина Соколова
- надихалася вона модерністськими скульптурами Олександра Колдера
- PLANE — надійний та універсальний помічник у вашій вітальні (і не тільки!).
Вартість: 3900 грн.
5. Мушля спальні — узголівя ліжка, то перлинкою сміливо можна назвати фаянсову скульптуру Ceramic sculpture Frida Kahlo de Rivera. Або ж вишенькою на торті, як ви забажаете. Ця річ дійсно унікальна: по-перше, її виготовляють і розписують вручну (дизайнер Ірина Голуб), а по-друге, «голова» не припадає пилом, а зберігає ваші коштовності, адже виконує функціїї маленької скриньки.
Вартість: 6660 грн.
6. Напрочуд лаконічно біля узголів'я ліжка виглядає підвісний світильник N-EYE SUPER I plafon C. Крім того, він ще й дуже зручний, адже за бажанням власника може змінювати кут освітлення та "крутити головою". Тобто промінь світла ви зможете направити, як на сторінки книги, що читатимете, так і перевести його у стелю
Вартість: 1259 грн.
7. Мінімалістичний торшер S01 Floor Lamp — один із перших освітлювальних приладів, розроблених київською компанією FILD. Металевий корпус покритий порошковою фарбою, а дерев'яна підставка просякнута маслом. Торшер доступний у двох розмірах.
Вартість: 10560 грн.
Підвісний світильник Corner (8) разом зі стельовим світильником Archi Round (подвійним) (9) створили чудовий тандем у передпокої. Погодьтеся, освітлення відіграє дуже важливу роль у вхідній зоні, коли ти поспішаєш, якомога швидше взувається, (фарбуєш губи) та шукаєш ключі, аби буквально вилетіти на роботу. Позбавлені денного світла, передпокої цієї квартири добре освітлені завдяки саме цим двом ліхтарям.
8. Вартість: 2575 грн.
9. Вартість: 2640 грн.
-
Крихти каміння: дизайн офісу від Luka Design
Выбор редакции - Ищу идею Колекція дзеркал «Four Seasons» 2024: поєднання мистецтва та технологій Panoptikum Collections презентує лімітовану колекцію декоративних дзеркал «Four Seasons», створену у колаборації дизайнерів Андрія Руденко та Влада Толочко. Натхненна зміною пір року, ця серія поєднує мистецтво, інновації та естетику. Колекція дебютувала на виставці в Києві під кураторством Жан-Франсуа Деклерка (Бельгія), продовжила свій успіх на Maison&Objet у Парижі, а вже у січні окремі її елементи будуть представлені на аукціоні Bonhams у Брюсселі. Решту робіт можна буде побачити у галереях Берліна та Гааги.
-
Український дизайн на вершині:«Стіни, що дихають» від MAKHNO Studioперемогли в Dezeen Awards 2024
Событие -
«Майбутнє Минулого»: проєкт зі свідомої реновації архітектурної спадщини від IK-architects
-
Українське 'Джерело' в Нью-Йорку: колекційний дизайн на виставці Salon Art + Design
Событие -
Краса з українським характером: G×BAR і HVYLYA interior design у Тернополі
Выбор редакции -
Український прорив у світі еко-дизайну: «стіни, що дихають» від MAKHNO STUDIO потрапили у фінал Dezeen Awards 2024
Идея -
Одразу 2 проєкти YOD Group отримали відзнаку Best of Best в Міжнародній архітектурній премії Architecture Masterprize
-
«Архітектори надії»: фільм про відбудову України під час війни
Событие - Ищу идею Сила символів: Waone створив мурал на честь ГУР на Подолі Український художник Володимир Манжос, більш відомий під псевдонімом Waone, презентував новий мурал у Києві. Його твір «Мудрий пануватиме над зірками» тепер прикрашає стіну однієї з будівель на Подолі. Ця робота має особливе значення — вона створена у співпраці з Головним управлінням розвідки Міноборони України (ГУР) і символічно відображає їхню діяльність у боротьбі за незалежність України.