Для творческих заказчиков
Анастасия Белогривцева
В небольшом загородном доме площадью 140 кв. м дизайнер Алена Жерновая реализовала уютный интерьер в по-прежнему актуальной лофт эстетике.
Дом площадью 140 кв.м — уже второй проект, реализованный дизайнером Аленой Жерновой для этого заказчика, а точнее – заказчиков, молодой семьи с ребенком. Важно, что интерьер создавался для людей оригинальных и творческих, пожелание которых было кратким и философским: создать «светлый интерьер».
Первый этаж уместил в себе уютную студио с выходом на веранду, кабинет и оригинально оформленный гостевой санузел. Здесь же были размещены кухня, барная и столовая зоны. На второй этаж дома ведет монолитная бетонная лестница. Здесь был реализован интерьер просторной спальни с панорамным видом, а также гардеробная зона, санузел, душевая и ванна. На этом же уровне разместилась и детская комната.
Вся мебель и часть освещения в проекте были произведены по эскизам Алены Жерновой. Заручившись поддержкой мастеров из собственной команды, дизайнер реализовала в некоторых помещениях необычное напольное покрытие. Все системы хранения были интегрированы в стены, в то время как их фасады отлично справляются с декоративной функцией. За фанерными фасадами под лестницей были спрятаны котельная и кладовая.
Смотрите также: Ощущение счастья. Интерьер квартиры от Студии дизайна Алены Жерновой.
-
Модерністський шедевр Келвіна Штрауба: будинок у Пасадені за майже 3 мільйона доларів
- Ищу идею Простір для гармонії: як природа, естетика й турбота про собак стали основою сучасного дому Дім для активної жінки та її чотирьох собак у передмісті Києва — це історія про інтеграцію природи у внутрішній простір, увагу до деталей і пошук балансу між естетикою та функціональністю. Архітекторка Олександра Вдовиченко створила інтер’єр, що стає продовженням навколишнього ландшафту та відображає цінності своєї господині.
- Ищу идею RELOGGED: пересмислення зрубу від Balbek Bureau Уявіть собі приватний будинок на березі річки, прихований серед природи, де сучасний дизайн перетинається з автентичною архітектурною традицією зрубу. Це проєкт Relogged від української Balbek Bureau, де традиційна естетика зрубу була переосмислена з метою створення простору, що гармонійно поєднує природну простоту й сучасний комфорт.
-
Архітектурний мінімалізм і декоративність: дім Neville Park у Торонто
-
Катерина Ярова: архітектура як шлях до відновлення
Интервью - Ищу идею Відновлення спадщини: проєкт SMART25 як симбіоз історії та сучасності Уявіть собі простір, який поєднує в собі дух минулого та сучасну функціональність — саме таким є проект SMART25, створений командою студії Т17. Вони взяли на себе амбіційне завдання — перетворити родинне львівське житло, якому вже майже 100 років, на комфортну та сучасну оселю.
-
Архітектурна студія SHOVK здобула Гран-Прі на XIV Всеукраїнському архітектурному конкурсі ІНТЕР’ЄР РОКУ
Событие -
«Вілла для життя та виживання» від студії NKey: автономний всесвіт на краю світу
Архитектура -
Dzen House: будинок гармонії та спокою від від Shovk Studio
Выбор редакции - Ищу идею Проєк Luxe від Kornienko Architects: від мрії до реальності Власники цього маєтку – досвідчені мандрівники, які відвідали найкращі готелі світу і мріяли про власний будинок, що буде схожий на найрозкішніший та найзручніший готель, якого вони ще не бачили. Для реалізації цієї мрії вони звернулися до Kornienko Architects, і так народилася концепція будинку Luxe.