GRADIENT: футуристичний дизайн бізнес-центру від ZIKZAK Architects
HIS
Усі прагнуть відчути атмосферу майбутнього, спробувати ті ритми, емоції та враження, які досі були недосяжними. Архітектори ZIKZAK втілили концепцію вхідної групи, лобі та ліфтового холу бізнес-центру GRADIENT у столиці. Їх футуристичний дизайн миттєво переносить нас у світ глянцю, блиску та дарує відчуття інопланетності. Тут чорний не стискає стін, а розширює їх, створює ілюзію космічної нескінченності. Тут матеріалізується амбітність до вирішення глобальних проблем.
GRADIENT – перший у Києві бізнес-центр класу А у форматі All IN ONE. На площі 788 м2 тут об’єднано офісні простори та індустрію гостинності. Особливість бізнес-центру – послуга concierge service, яка базується на граничній увазі до комфорту резидентів: від організації переїзду існуючого офісу до виконання послуг бізнес-butler. Особливим і концептуальним є і дизайн БЦ. Як говорять самі власники БЦ “Наша мета – створення адреналіну перемог, а не нафталіну спогадів”. Такий концепт прослідковується й у дизайні екстер’єру та welcome-зони GRADIENT, над якими працювали ZIKZAK Architects. WOW ефект викликають медіапроєкції на стінах, які транслюють спеціально розроблений відеоконтент. Футуристичний дизайн вхідної групи та ліфтового холу миттєво переносить у світ глянцю, блиску й іншопланетності. Тут чорний не стискає стін, а розширює їх, створює ілюзію космічної нескінченності. Тут матеріалізується амбітність до розв'язання глобальних проблем. Дизайн бізнес-центру занурює відвідувача в інший вимір реальності. Атмосфера в БЦ GRADIENT підсилює жагу до поборення вершин і переносить у майбутнє, яке зовсім поруч.
Вхідна група стилістично єдина, кольори й плавні лінії позаземного лісу перетікають із зовнішньої частини комплексу через автоматичні карусельні двері в елегантний вестибюль. Помпезні дзеркальні круглі й овальні колони відбивають сонячні промені, глянець відображує бліки штучного освітлення. Високі строгі стовбури відсікають міську метушню, нав’язливі звуки, підкреслюють діловий ритм всередині комплексу. М’яка закругленість ліній розчиняє напруженість, сприяє відчуттю захищеності й довіри завдяки продуманій плавній геометрії.
Інтенсивність чорного кольору не викликає відчуття замкнутості. Навпаки – багаторазове відображення елементів дизайну, світильників, відвідувачів у чорному глянці колон розмиває кордони. Біла горизонталь блискучої підлоги підсилює магію чорних відтінків вертикальних поверхонь.
На вході гостей зустрічає кубічний світильник із тонких ліній. Геометричний міраж грається простором: ажурна графічна фігура парить у невагомості, освітлює стіни й стелю, розчиняється в висоті. Візуальними межами простору слугують плавні хвилі стелі, які обіймають колони. Широка стрічка із ліній нагадує стрімкий потік гірської ріки, але замість води потік несе енергію світла.
Чорні колони, що пронизують блискучу ріку, грають роль темного контрастного переходу, вони окреслюють межу між звичайним світом і футуристичним простором, який охороняється стійкою рецепціоніста й турнікетами. Різкість переходу посилюється інформаційними табло, що підсвічуються, й величезним LED-екраном зі змінною трансляцією абстрактних зображень. На зовнішньому боці потоку, по обидві сторони від входу, скляні вітрини з живими рослинами відділяють зручні крісла й столики для спілкування між відвідувачами.
Хромовані елементи продовжуються в оздобленні стійки рецепшену. Світла частина стійки зливається з підлогою. Холодний глянець верхньої частини відображує бліки світла, здається прозорим.
Космос продовжується на шляху до ліфтів: тут транслюється екран електронного панно з зірковими пейзажами, що постійно змінюються. Строгі чорні простінки між матовим металом та ліфтами продовжують стиль вестибюля. Однак, тут плавні лінії перетікають у геометрично рівні, сприяють упорядкуванню думок, допомагають зосередитися.
Футуристичний дизайн бізнес-центру GRADIENT від ZIKZAK Architects занурює відвідувача в інший вимір реальності. Тут атмосфера підсилює жагу до поборення вершин і переносить у майбутнє, яке зовсім поруч.
Фото: Макс Артбович
-
Стоматологія EDEL LEICHT: вишукана легкість та екологічна свідомість від ZIKZAK Architects
-
Бутик Milla Nova у Варшаві: космічний мінімалізм від Balbek Bureau
Выбор редакции - Ищу идею Грація в деталях: інтер’єр від Ольги Русакової в ЖК «Республіка» Інтер’єр цієї квартири, спроєктований дизайнеркою Ольгою Русаковою в житловому комплексі «Республіка», – приклад ретельно продуманого простору, де поєднуються сучасний підхід до дизайну та максимальна увага до комфорту мешканців.
- Ищу идею Функціональність і мистецтво: інтер'єр квартири від DIHOME крізь призму супрематизму У світі дизайну, де сміливі рішення поєднуються з історією, важливо знаходити нові форми вираження, які водночас вшановують минуле. Проєкт квартири в стилі українського авангарду від дизайнерки Євгенії Ситник – яскравий приклад такого підходу. Сучасний супрематизм, натхненний рухом, що зародився понад століття тому в Україні, став основою для створення цього оригінального простору в Києві.
-
Український дизайн: стійкість і інновації на конференції "Сучасні матеріали і технології"
Событие -
Конференція: Сучасні матеріали і технології в будівництві та дизайні
Событие -
Двоповерхова квартира в Києві від дизайн-студії Planium
Выбор редакции - Ищу идею V.Concept: пентхаус для молодого подружжя у Києві Пентхаус площею 272 кв. метрів в одній з новобудов столиці — проєкт студії V.Concept. Замовники – молода пара, котра на стадії розробки проєкту планувала стати батьками. Над інтер'єрами двоповерхового простору працювали Вікторія Вітковська, Вікторія Ступак та Олена Конопацька. Серед особливостей пентхаусу — чимала площа, панорамне скління, приватна тераса та вигідне розташування у центрі Києва.
-
Перша бібліотека українських матеріалів відкриється в Києві під час ДВРЗ Design Days
- Ищу идею Фен-шуй у тропічних відтінках: проєкт квартири від Luka Design в столичному ЖК Нова Англія Інтер'єрна студія Luka Design під керівництвом Анастасії Лукашової отримала незвичайне завдання: створити дизайн видовженої квартири в київському ЖК Нова Англія. Замовниця, яка мешкає на далекому тропічному острові, бажала втілити у своєму майбутньому помешканні атмосферу теплоти та екзотики. Водночас вона залишила відкриті можливості для експериментів з кольором та меблями, надавши дизайнерам повну свободу для творчості.