Home. Sweet home
Анастасия Белогривцева
Затишний та теплий інтер'єр від Валерії Катасонової
Ця двокімнатна квартира, загальна площа якої становить 120 кв.м., належить молодій гостинній родині. Перед автором інтер'єру — Валерією Катасоновою — стояло завдання зробити кухню і вітальню втіленням затишку і тепла, оскільки саме ці зони завжди відкриті для гостей. У підсумку, дизайнеру вдалося наповнити інтер'єр не тільки витонченістю і комфортом, але і функціональними фішками.
Валерія очолює дизайн-студію Lera Katasonova design і по своїй натурі перфекціоніст. Дизайнер прагнула створити простий та наповнений легкістю простір, але при цьому максимально укомплектувати його функціональними фішками. Тому, все в цьому лаконічному проекті не так вже й просто.
Першою перепоною до успіху стали дуже низькі стелі, висота яких становить 2,75 метра. Через це в інтер'єрі з'явилися високі двері без лиштви та лаконічні вертикальні поверхні вбудованих меблів і кухні, які візуально збільшують стіни. Крім того, свою роль у піднятті стелі відіграло й освітлення: були використані додаткові джерела світла на підлозі та вмонтовані в стіни вертикально. Погодьтеся, лишень шляхом віддзеркалення різноманітних світильників в глянцевих поверхнях, простір візуально збільшився ледь не вдвічі.
В інтер'єрі використано багато різних варіантів оздоблень: гіпсові 3D панелі, текстильні, дзеркальні, гладкі МДФ. Але попри їх велику кількість, простір квартири не переобтяжений, а навпаки виглядає дуже легко і майже невагомо. Грані між стінами та меблями ледь помітні, світлі поверхні в поєднанні з медовим відтінком тикової підлоги створюють оповиваючий затишок, а санвузли хизуються атмосферою справжнього СПА салону. Home. Sweet home.
- Ищу идею Інтер’єр для молодої пари від Alta Idea Design Studio Студія Alta Idea Design Studio представила інтер’єр, який поєднує чуттєвий мінімалізм із функціональністю сучасного простору. Проєкт розпочинався з чистого аркуша — повністю відкритої площі 116 кв.м без стін та перегородок. Завданням було створити простір для молодої подружньої пари, що включає зону вітальні та кухні, спальню, дитячу кімнату, дві ванні кімнати й окрему гардеробну.
- Ищу идею Lines of Light: розумний дизайн для оренди Перед дизайнером Тетяною Рогозою, засновницею студії Rogoza Design Interior, стояло завдання створити стильний та функціональний інтер’єр для житла, яке відповідає сучасним потребам орендарів Києва. Завдяки професійному підходу та глибокому розумінню специфіки орендного ринку, дизайнерці вдалося перетворити 51 квадратів на універсальний та естетично привабливий житловий простір.
- Ищу идею Little Soul: львівський інтер’єр на 48 кв.метрах від студії MOC_IN Квартира "Little Soul" – це доказ того, що навіть у невеликому просторі можна створити житло, яке вражає елегантністю, продуманістю та сучасністю. Авторка проєкту Василина Черняєва, дизайнерка інтер’єру та засновниця студії MOC_IN, реалізувала цей проєкт у одному з сучасних житлових комплексів Львова, перетворивши квартиру площею 48 м² на приклад гармонійного поєднання функціональності, комфорту та вишуканого дизайну.
- Ищу идею Грація в деталях: інтер’єр від Ольги Русакової в ЖК «Республіка» Інтер’єр цієї квартири, спроєктований дизайнеркою Ольгою Русаковою в житловому комплексі «Республіка», – приклад ретельно продуманого простору, де поєднуються сучасний підхід до дизайну та максимальна увага до комфорту мешканців.
- Ищу идею Функціональність і мистецтво: інтер'єр квартири від DIHOME крізь призму супрематизму У світі дизайну, де сміливі рішення поєднуються з історією, важливо знаходити нові форми вираження, які водночас вшановують минуле. Проєкт квартири в стилі українського авангарду від дизайнерки Євгенії Ситник – яскравий приклад такого підходу. Сучасний супрематизм, натхненний рухом, що зародився понад століття тому в Україні, став основою для створення цього оригінального простору в Києві.
- Ищу идею Алюзія на класицизм: інтер'єр квартири в Дніпрі від ArchObraz Інтер'єр, як і архітектура, є відображенням часу та місця. У сучасних реаліях, коли історичні будівлі часто зазнають змін, важливо відновлювати їхню атмосферу, зберігаючи при цьому власну індивідуальність. Одним із прикладів такого балансу між минулим і сучасним є квартира в центрі Дніпра, яка, незважаючи на втрату оригінальних елементів неокласицизму, отримала нове життя завдяки талановитій інтерпретації архітекторів Антоніни та Олексія Образцових, а також Костянтина Бусаргіна з бюро ArchObraz.
-
Катерина Ярова: архітектура як шлях до відновлення
Интервью -
Двоповерхова квартира в Києві від дизайн-студії Planium
Выбор редакции - Ищу идею True Values: легка класика від Azovskiy+Pahomova Створюючи інтер'єр цієї квартири у Дніпрі, Azovskiy+Pahomova керувалися принципами класичного інтер'єру. Замовникам хотілося солідності, затишку та краси, тому лейтмотивом у проєкті стали авторські меблі та дизайнерські предмети.
- Ищу идею V.Concept: пентхаус для молодого подружжя у Києві Пентхаус площею 272 кв. метрів в одній з новобудов столиці — проєкт студії V.Concept. Замовники – молода пара, котра на стадії розробки проєкту планувала стати батьками. Над інтер'єрами двоповерхового простору працювали Вікторія Вітковська, Вікторія Ступак та Олена Конопацька. Серед особливостей пентхаусу — чимала площа, панорамне скління, приватна тераса та вигідне розташування у центрі Києва.