Інтер'єр Jolly Beauty Salon у Києві від дизайнерів Rina Lovko Studio
HIS
Власники київського Jolly Beauty Salon хотіли створити витончений комфортний простір — оазис догляду за собою. За допомогою звернулися до професіоналів Rina Lovko Studio — Ріни Ловко та Дарини Шпурик. Натуральні матеріали, природні фактури, м’яка кольорова гама та фігурні елементи декору тут нагадують про піщаний пляж, а вінтажні меблі, дерево та освітлення створюють затишок у чистому мінімалістичному просторі.
Об’єкт, що раніше був перукарнею, розміщений на першому поверсі будівлі 50-х років, на бульварі Лесі Українки, в бізнес-центрі Києва. Екстер’єр салону органічно вписаний в історичний вигляд будівлі, її колір та стилістику. Rina Lovko Studio очистили фасад від візуального шуму, вивісок та графіті, підкреслюючи візуальний ритм об’єкта. На реконструкцію простору площею 77м2 та вхідної групи знадобилося 6 місяців. План приміщення дизайнери умовно розділили на наступні зони: зона очікування, ресепшн, зона продажу косметики, 4 робочих місця перукарів та стилістів, манікюрний стіл, 2 зони для паралельних послуг, зона для миття волосся, колорбар, масажно-косметологічний кабінет, кухня та роздягальня для персоналу, санвузол.
Читайте також: SEMEREY: «паризький» інтер'єр від Rina Lovko Studio.
Для оздоблення центральної стіни Rina Lovko Studio обрали натуральний камінь — червоний травертин, змінивши його тон за допомогою техніки ручного матування. Щоб створити ефект природного зламу каменю край обробляли вручну. Рішення з травертином є не тільки естетичним, але й функціональним. В зоні ніг камінь захищає стіну від бруду, підніжки виконані з неіржавної сталі та вкручені безпосередньо у травертин, на передбачені штирі.
Монолітний ресепшен виконано з кварцу, а його відбиття в дзеркалі формує додаткову геометрію — здається, що ресепшен має форму букви Т. В зоні очікування — вінтажні крісла Walter Knoll в бежевому велюрі, кавовий столик з травертину та неіржавної сталі, що створювався під замовлення.
Усі меблі, окрім крісел, виконані за авторськими кресленнями спеціально для цього проєкту. Попри невелику площу приміщення, проєкт виявився викликом з технічної точки зору. Будівельна команда працювала понаднормово, щоб втілити план і це їм вдалося.
Стіни та шафи пофарбовані одним кольором — створюється цілісний простір. Дзеркала для візажистів виконані з дубового шпону у вигляді традиційних трюмо. Таке рішення додає затишку і римується з вінтажними кріслами. Дзеркала з додатковим освітленням, сама стійка виконана з металу під гальванічним покриттям з його характерними кольоровими розводами. У стійках приховано електричний кабель, замість кріплень дизайнери використали приховані тримачі у стелі. Дерев'яні меблі та масажний стіл виконані в єдиному шпоні дуба.
Одним з акцентів інтер'єру є ілюмінована стеля, що переходить у дзеркало. Дзеркало візуально розширює простір, який вміщує максимум функцій на мінімальній кількості квадратних метрів. Стеля виконана з сітки з холодними та теплими діодами, що створюють ефект денного світла. Сітка покрита PVC-полотном, а чорні профілі створюють графічний чіткий контур. По обидві сторони від лайтбокса Rina Lovko Studio знизили рівень стелі — в опусках розташована система вентиляції та кондиціонування. Проєкт з вентиляції був одним з найскладніших етапів. Дизайнери використали прийом тонких щілин, а їх інженери змогли якісно спроєктувати клімат, з урахуванням усіх обмежень.
Біля входу в салон клієнти можуть роздивитися косметику, що представлена для продажу на спеціальному стелажі. Полиці для косметики виконані з 10 мм загартованого скла та розташовані на металевих трубках з прихованим кріпленням.
Стільниця колорбару повторює матеріал зони ресепшена. Тон меблів підтримує спільну кольорову гаму, а їх матеріал не вбирає фарбу й агресивні речовини. Зона паралельних послуг відділена скляною розсувною перегородкою у формі букви Г. Частина перегородки є матованою, щоб створити додаткове відчуття приватності для клієнтів під час процедур.
Колорбар і мийка для волосся розміщені навпроти кабінету, що дає змогу ефективно використовувати простір. Комірки мийки ми виконали з неіржавної сталі. Санвузол також мінімалістичний — колір унітаза повторює колір стін, а раковина створена з того ж травертину, що й стіна.
Окреме значення було приділено проєктуванню та реалізації вхідної групи. Приміщення знаходиться над рівнем землі та під сильним нахилом, тож автори проєкту мали створити комфортний вхід зі зручними сходами, які б не заважали руху пішоходів. Навіс та ґанок зі сходами не мають видимих кріплень. Конструктор розробив консольні сходи та ґанок, котрі облицювали живим травертином. Цей камінь дизайнери шукали по всій Україні, і знайшли його буквально останньої миті.
Фото: Євгеній Авраменко
-
Перша бібліотека українських матеріалів відкриється в Києві під час ДВРЗ Design Days
-
KAJI GALLERY: дім японського мистецтва від MAKHNO Studio
- Ищу идею Спортивна студія STAN від Dubrovska Studio Студія STAN, заснована професійною балериною Марією Дрейгаупт у центрі Києва, призначена для жінок, які шукають гармонію через йогу та баре. Вона втілює елегантність і виразність особистості, створюючи простір для самовираження. Назва "Stan" походить від латинського STAN, що символізує фізичний стан або внутрішню готовність до трансформації. Про трансформації, яких зазнав простір STAN, над яким працювала команда Dubrovska Studio, читайте далі.
- Ищу идею Для сонячних днів та медових ночей: готельний комплекс 8SUN RESORT від українських дизайнерів Українська команда MAKHNO представляє новий проєкт 8SUN — ідеальне місце відпочинку для закоханих, розташоване на узбережжі казкового острова Балі в теплому Індійському океані. Незвичайний дизайн інтерʼєру готелю та мистецтво роблять простір чудовим місцем для проведення весільних церемоній та медових місяців молодят, а також тих, хто шукає спокою у найкрасивішому місці на Землі.
-
13 Laser Clinic від Temp Project: якби на космічному кораблі був салон краси
Выбор редакции - Ищу идею Музей Науки у Львові: 2000 кв. м інтерактиву та розваг від Sanina Arch Club Згадайте свої найперші захопливі досліди в науці. Можливо, це була дитяча машинка, яку ви розбирали та збирали знову, або шкільний лабораторний експеримент, що залишив по собі незабутні враження. Музей Науки у Львові, створений Sanina Arch Club, приводить ці емоції до життя на новому рівні.
-
GRADIENT: футуристичний дизайн бізнес-центру від ZIKZAK Architects
-
Дім Рональда МакДональда зведуть на території ОХМАТДИТ. Концепція проєкту від ZIKZAK Architects
-
"Перфорована" виноробня в Чехії
-
ZIKZAK Architects анонсували новий проєкт у Варшаві