Інтер'єр львівської квартири від Teplyy design
HIS
У 2018 році львівська студія Teplyy design розробила дизайн-проєкт квартири для молодої родини. У 2020, після здачі будинку, команді дизайнерів на чолі з Юрієм Теплим вдалося реалізовували його без змін, адже їх задум абсолютно не втратив актуальності.
Замовники – молода сім’я з 6-річною дитиною – хотіли мати в інтер'єрі відчуття лофта. Центром нового планування квартири площею 150 кв.м стала простора кухня-вітальня. Також у квартирі є зручна батьківська спальня, куди ті змогли встановити велотренажер, кабінет з окремим вікном, комфортна дитяча, вбиральня та санвузол.
«Ми хотіли створити сучасне функціональне житло, наголосивши на всіх перевагах вихідного простору, — розповідає Юрій Теплий. — Ми зосередилися на створенні лофтової атмосфери, але при цьому інтер'єр мав бути затишним».
Стелю та частину стін дизайнери залишили без змін, лише зачистили та полакували. Відкрита електропроводка підкреслює основну дизайн-ідею. На окремих стінах використали фарбу та декоративну штукатурку. Підлогу оздобили паркетною дошкою та плиткою, встановили канальну вентиляцію для циркуляції повітря.
Основою інтер'єру стали сучасні форми, натуральні матеріали та предмети українського дизайну. В зоні ТБ застосували декоративні панелі з конструкцією шафи. Тут же — флористічна композиція з кашпо.
«Ми старалися вибирати меблі, які не застаріють через роки — шукали український позачасовий дизайн. Яскраві акцентні деталі додавали через компактні предмети і декор, який просто можна замінити з часом. Корпусні меблі були виготовлені на замовлення».
Інтер'єр став втіленням технологічних рішень. За бажанням замовника квартирою можна керувати голосом.
Фото: Юрій Теплий
- Ищу идею Інтер’єр для молодої пари від Alta Idea Design Studio Студія Alta Idea Design Studio представила інтер’єр, який поєднує чуттєвий мінімалізм із функціональністю сучасного простору. Проєкт розпочинався з чистого аркуша — повністю відкритої площі 116 кв.м без стін та перегородок. Завданням було створити простір для молодої подружньої пари, що включає зону вітальні та кухні, спальню, дитячу кімнату, дві ванні кімнати й окрему гардеробну.
- Ищу идею Lines of Light: розумний дизайн для оренди Перед дизайнером Тетяною Рогозою, засновницею студії Rogoza Design Interior, стояло завдання створити стильний та функціональний інтер’єр для житла, яке відповідає сучасним потребам орендарів Києва. Завдяки професійному підходу та глибокому розумінню специфіки орендного ринку, дизайнерці вдалося перетворити 51 квадратів на універсальний та естетично привабливий житловий простір.
- Ищу идею Little Soul: львівський інтер’єр на 48 кв.метрах від студії MOC_IN Квартира "Little Soul" – це доказ того, що навіть у невеликому просторі можна створити житло, яке вражає елегантністю, продуманістю та сучасністю. Авторка проєкту Василина Черняєва, дизайнерка інтер’єру та засновниця студії MOC_IN, реалізувала цей проєкт у одному з сучасних житлових комплексів Львова, перетворивши квартиру площею 48 м² на приклад гармонійного поєднання функціональності, комфорту та вишуканого дизайну.
-
ARCHMEETING у Львові: успіх міста. Роль архітектури та дизайну
Рекомендуем посетить - Ищу идею Грація в деталях: інтер’єр від Ольги Русакової в ЖК «Республіка» Інтер’єр цієї квартири, спроєктований дизайнеркою Ольгою Русаковою в житловому комплексі «Республіка», – приклад ретельно продуманого простору, де поєднуються сучасний підхід до дизайну та максимальна увага до комфорту мешканців.
- Ищу идею Функціональність і мистецтво: інтер'єр квартири від DIHOME крізь призму супрематизму У світі дизайну, де сміливі рішення поєднуються з історією, важливо знаходити нові форми вираження, які водночас вшановують минуле. Проєкт квартири в стилі українського авангарду від дизайнерки Євгенії Ситник – яскравий приклад такого підходу. Сучасний супрематизм, натхненний рухом, що зародився понад століття тому в Україні, став основою для створення цього оригінального простору в Києві.
- Ищу идею Алюзія на класицизм: інтер'єр квартири в Дніпрі від ArchObraz Інтер'єр, як і архітектура, є відображенням часу та місця. У сучасних реаліях, коли історичні будівлі часто зазнають змін, важливо відновлювати їхню атмосферу, зберігаючи при цьому власну індивідуальність. Одним із прикладів такого балансу між минулим і сучасним є квартира в центрі Дніпра, яка, незважаючи на втрату оригінальних елементів неокласицизму, отримала нове життя завдяки талановитій інтерпретації архітекторів Антоніни та Олексія Образцових, а також Костянтина Бусаргіна з бюро ArchObraz.
-
Двоповерхова квартира в Києві від дизайн-студії Planium
Выбор редакции - Ищу идею True Values: легка класика від Azovskiy+Pahomova Створюючи інтер'єр цієї квартири у Дніпрі, Azovskiy+Pahomova керувалися принципами класичного інтер'єру. Замовникам хотілося солідності, затишку та краси, тому лейтмотивом у проєкті стали авторські меблі та дизайнерські предмети.