Лофт и экзотические растения
HIS
Частные апартаменты от дизайн-команды из YØDEZEEN
Базовым декоративным элементом этого жилого пространства стали редкие виды кактусов, произрастающие в знойных пустынях Южной и Северной Америк. Квартира с экзотическими растениями, которые дизайн-команда YØDEZEEN помесила за стеклянными перегородками, располагается в столичном ЖК Central Park. Эти перегородки отделяют open-space, состоящий из кухни, столовой и гостиной, где царит активная социальная жизнь, от умиротворенной спальни. Чтобы акцентировать внимание на растениях, авторский коллектив принял решение их подсветить встроенными в пол точечными светильниками.
«Чтобы столь экзотичные растения «чувствовали себя, как дома» в этих индустриальных стенах и не всегда умеренно-континентальном местном климате, мы решили воссоздать вокруг них обстановку пустыни посредством использования оттенков песка при выборе цветов мебели и отделочных материалов, не пренебрегая в то же время прохладными, сизовато-серыми полутонами», — комментирует Артур Шарф.
Несмотря на то, что интерьеры этих апартаментов сочетают в себе ряд ключевых элементов индустриального стиля, а также множество деталей лофт-пространств (оголенные поверхности бетонных перекрытий на потолке, открытую проводку, обилие дерева, использованного для отделки помещений, рельсовую систему освещения и функциональную мебель, отделанную грубой кожей), складывается впечатление, что квартира словно «пронизана» палящим солнцем пустыни. Причина тому — не только любовь заказчика к кактусам и растениям в принципе, но и грамотно подобранная цветовая гамма, натуральные материалы и, конечно же, сформированная атмосфера и общее настроение.
Фото: Андрей Шурпенков
Читайте также: Все под контролем. Интерьер от студии Yodezeen для самодостаточного мужчины.
- Ищу идею Інтер’єр для молодої пари від Alta Idea Design Studio Студія Alta Idea Design Studio представила інтер’єр, який поєднує чуттєвий мінімалізм із функціональністю сучасного простору. Проєкт розпочинався з чистого аркуша — повністю відкритої площі 116 кв.м без стін та перегородок. Завданням було створити простір для молодої подружньої пари, що включає зону вітальні та кухні, спальню, дитячу кімнату, дві ванні кімнати й окрему гардеробну.
- Ищу идею Lines of Light: розумний дизайн для оренди Перед дизайнером Тетяною Рогозою, засновницею студії Rogoza Design Interior, стояло завдання створити стильний та функціональний інтер’єр для житла, яке відповідає сучасним потребам орендарів Києва. Завдяки професійному підходу та глибокому розумінню специфіки орендного ринку, дизайнерці вдалося перетворити 51 квадратів на універсальний та естетично привабливий житловий простір.
- Ищу идею Little Soul: львівський інтер’єр на 48 кв.метрах від студії MOC_IN Квартира "Little Soul" – це доказ того, що навіть у невеликому просторі можна створити житло, яке вражає елегантністю, продуманістю та сучасністю. Авторка проєкту Василина Черняєва, дизайнерка інтер’єру та засновниця студії MOC_IN, реалізувала цей проєкт у одному з сучасних житлових комплексів Львова, перетворивши квартиру площею 48 м² на приклад гармонійного поєднання функціональності, комфорту та вишуканого дизайну.
- Ищу идею Грація в деталях: інтер’єр від Ольги Русакової в ЖК «Республіка» Інтер’єр цієї квартири, спроєктований дизайнеркою Ольгою Русаковою в житловому комплексі «Республіка», – приклад ретельно продуманого простору, де поєднуються сучасний підхід до дизайну та максимальна увага до комфорту мешканців.
- Ищу идею Функціональність і мистецтво: інтер'єр квартири від DIHOME крізь призму супрематизму У світі дизайну, де сміливі рішення поєднуються з історією, важливо знаходити нові форми вираження, які водночас вшановують минуле. Проєкт квартири в стилі українського авангарду від дизайнерки Євгенії Ситник – яскравий приклад такого підходу. Сучасний супрематизм, натхненний рухом, що зародився понад століття тому в Україні, став основою для створення цього оригінального простору в Києві.
- Ищу идею Алюзія на класицизм: інтер'єр квартири в Дніпрі від ArchObraz Інтер'єр, як і архітектура, є відображенням часу та місця. У сучасних реаліях, коли історичні будівлі часто зазнають змін, важливо відновлювати їхню атмосферу, зберігаючи при цьому власну індивідуальність. Одним із прикладів такого балансу між минулим і сучасним є квартира в центрі Дніпра, яка, незважаючи на втрату оригінальних елементів неокласицизму, отримала нове життя завдяки талановитій інтерпретації архітекторів Антоніни та Олексія Образцових, а також Костянтина Бусаргіна з бюро ArchObraz.
-
Катерина Ярова: архітектура як шлях до відновлення
Интервью -
Двоповерхова квартира в Києві від дизайн-студії Planium
Выбор редакции - Ищу идею True Values: легка класика від Azovskiy+Pahomova Створюючи інтер'єр цієї квартири у Дніпрі, Azovskiy+Pahomova керувалися принципами класичного інтер'єру. Замовникам хотілося солідності, затишку та краси, тому лейтмотивом у проєкті стали авторські меблі та дизайнерські предмети.
- Ищу идею V.Concept: пентхаус для молодого подружжя у Києві Пентхаус площею 272 кв. метрів в одній з новобудов столиці — проєкт студії V.Concept. Замовники – молода пара, котра на стадії розробки проєкту планувала стати батьками. Над інтер'єрами двоповерхового простору працювали Вікторія Вітковська, Вікторія Ступак та Олена Конопацька. Серед особливостей пентхаусу — чимала площа, панорамне скління, приватна тераса та вигідне розташування у центрі Києва.