Мамуля, этот интерьерчик вам очень к лицу!
Анастасия Белогривцева
Проект бюджетной квартиры лучше всего создавать в скандинавском стиле, известном своей экономностью и рационализмом. В реализованной работе дизайнера Елены Мартынюк на площади в 45 квадратов идеально воплотились простота, элегантность, монохромная цветовая гамма и теплый свет.
Заказчицей в данном случае выступила мама дизайнера, что, безусловно, сыграло свою роль в особом отношении к проекту. У сегодняшней владелицы апартаментов в ЖК Зеленый остров 2 не было четких требований для интерьера будущей квартиры, кроме того что она должна быть функциональной, уютной и с большим количеством мест для хранения различных вещей. Необычным, на сегодняшний день, пожеланием стало наличие книжного шкафа.
После небольшой перепланировки, включающей в себя перенос одного проема и конструирование дополнительной стены с окном в спальне, а также присоединение балкона к жилой площади, в квартире обозначились четыре функциональные зоны: кухня, гостиная, спальня и кабинет-гардеробная. Интересно, что хозяйственное помещение и шкаф в спальне от пола до потолка были предусмотрены самим застройщиком.
Важно, что изначально заказчица, т.е. мама дизайнера, мечтала о квартире в классическом стиле, от которого в интерьере остались лишь элегантные намеки.
Цветовая палитра, как уже упоминалось, была выдержана в соответствии со скандинавским стилем, а именно – черно-белый монохром в сочетании со цветом натурального светлого дерева. Декоративная функция в интерьере всей квартиры была во многом возложена на цветы – живые и срезанные. Из аксессуаров автор использовал черно-белый ковер, глиняные тарелки, добавив в качестве завершающего штриха старинные фото из семейного альбома.
Исходная планировка
План сегодняшних апартаментов
Фото: Тищенко Игорь
Читайте также: Tiny Stylish: по примеру отельного номера.
- Ищу идею Інтер’єр для молодої пари від Alta Idea Design Studio Студія Alta Idea Design Studio представила інтер’єр, який поєднує чуттєвий мінімалізм із функціональністю сучасного простору. Проєкт розпочинався з чистого аркуша — повністю відкритої площі 116 кв.м без стін та перегородок. Завданням було створити простір для молодої подружньої пари, що включає зону вітальні та кухні, спальню, дитячу кімнату, дві ванні кімнати й окрему гардеробну.
- Ищу идею Lines of Light: розумний дизайн для оренди Перед дизайнером Тетяною Рогозою, засновницею студії Rogoza Design Interior, стояло завдання створити стильний та функціональний інтер’єр для житла, яке відповідає сучасним потребам орендарів Києва. Завдяки професійному підходу та глибокому розумінню специфіки орендного ринку, дизайнерці вдалося перетворити 51 квадратів на універсальний та естетично привабливий житловий простір.
- Ищу идею Little Soul: львівський інтер’єр на 48 кв.метрах від студії MOC_IN Квартира "Little Soul" – це доказ того, що навіть у невеликому просторі можна створити житло, яке вражає елегантністю, продуманістю та сучасністю. Авторка проєкту Василина Черняєва, дизайнерка інтер’єру та засновниця студії MOC_IN, реалізувала цей проєкт у одному з сучасних житлових комплексів Львова, перетворивши квартиру площею 48 м² на приклад гармонійного поєднання функціональності, комфорту та вишуканого дизайну.
- Ищу идею Грація в деталях: інтер’єр від Ольги Русакової в ЖК «Республіка» Інтер’єр цієї квартири, спроєктований дизайнеркою Ольгою Русаковою в житловому комплексі «Республіка», – приклад ретельно продуманого простору, де поєднуються сучасний підхід до дизайну та максимальна увага до комфорту мешканців.
- Ищу идею Функціональність і мистецтво: інтер'єр квартири від DIHOME крізь призму супрематизму У світі дизайну, де сміливі рішення поєднуються з історією, важливо знаходити нові форми вираження, які водночас вшановують минуле. Проєкт квартири в стилі українського авангарду від дизайнерки Євгенії Ситник – яскравий приклад такого підходу. Сучасний супрематизм, натхненний рухом, що зародився понад століття тому в Україні, став основою для створення цього оригінального простору в Києві.
- Ищу идею Алюзія на класицизм: інтер'єр квартири в Дніпрі від ArchObraz Інтер'єр, як і архітектура, є відображенням часу та місця. У сучасних реаліях, коли історичні будівлі часто зазнають змін, важливо відновлювати їхню атмосферу, зберігаючи при цьому власну індивідуальність. Одним із прикладів такого балансу між минулим і сучасним є квартира в центрі Дніпра, яка, незважаючи на втрату оригінальних елементів неокласицизму, отримала нове життя завдяки талановитій інтерпретації архітекторів Антоніни та Олексія Образцових, а також Костянтина Бусаргіна з бюро ArchObraz.
-
Катерина Ярова: архітектура як шлях до відновлення
Интервью -
Двоповерхова квартира в Києві від дизайн-студії Planium
Выбор редакции - Ищу идею True Values: легка класика від Azovskiy+Pahomova Створюючи інтер'єр цієї квартири у Дніпрі, Azovskiy+Pahomova керувалися принципами класичного інтер'єру. Замовникам хотілося солідності, затишку та краси, тому лейтмотивом у проєкті стали авторські меблі та дизайнерські предмети.
- Ищу идею V.Concept: пентхаус для молодого подружжя у Києві Пентхаус площею 272 кв. метрів в одній з новобудов столиці — проєкт студії V.Concept. Замовники – молода пара, котра на стадії розробки проєкту планувала стати батьками. Над інтер'єрами двоповерхового простору працювали Вікторія Вітковська, Вікторія Ступак та Олена Конопацька. Серед особливостей пентхаусу — чимала площа, панорамне скління, приватна тераса та вигідне розташування у центрі Києва.