Naïve. Чувство праздника в интерьере
Анастасия Белогривцева
Стильный и легкий дизайн от AKZ Architectura
Над внутренним убранством уже сегодняшнего бара Naïve работали Катерина Зуева и Ольга Малышенко из AKZ Architectura. Заказчики – друзья дизайнеров из индустрии рекламы – обратились к девушкам с просьбой создать дизайн, который бы соответствовал игристым винам (основной напиток заведения) и кардинально отличался от существующих барных интерьеров Киева. Владельцы Naïve не желали видеть ни кирпичных стен, ни ржавого метала.
Ранее в пространстве общей площадью 80 м2 располагалось кафе «Ваниль». Вдохновением для дизайн-трансформаций послужила мода, свойственная 70-тым годам прошлого века, а также стилистика ар-деко (выражена в оформлении санузла).
Заказчики дали полнейшую свободу авторам проекта, заранее указав четкий бюджет на его реализацию. Этот факт, собственно, и послужил генератором креативного вдохновения.
Желание создать атмосферу, которая бы перекликалась с сутью игристого напитка, сподвигли дизайнеров реализовать легкий интерьер, вызывающий у гостей чувство праздника. Об этой легкости и беззаботности первоначально говорит и название заведения.
Авторам важно было создать необходимое количество посадочных мест, но при этом не ограничивать их передвижение по залу.
Фото: AKZ Architectura и Олексей Янченков
- Ищу идею "Пивний простір" MOVA: інноваційний проєкт крафтової пивоварні в Дніпрі від Balbek Bureau "Пивний Простір" MOVA – це не просто пивоварня, а масштабний культурний комплекс, який вдало поєднує гастрономію, мистецтво та сучасну індустріальну естетику. Розташований у серці Дніпра, цей проєкт перетворив колишню промислову зону на центр притягання для місцевих жителів та туристів, де можна не тільки насолодитися крафтовим пивом, а й зануритись у культурні події, оглянути музей пивоваріння або просто провести час з родиною у комфортному середовищі.
- Ищу идею Hram гедонізму в серці Києва від студії YOD Hram – музичний бар, натхненний духом гедонізму, розташований у серці Києва на цокольному поверсі ділового центру. Поруч знаходяться такі знакові місця, як центральна синагога, Палац Спорту та Площа Українських Героїв. Бар позиціонує себе як простір, де людина є головною цінністю незалежно від релігії, віку, гендеру чи музичних уподобань.
-
Катерина Ярова: архітектура як шлях до відновлення
Интервью -
PIXI від Belenko Design: простір, що оживає з кожним ритмом
Выбор редакции -
Bursa bar від Mirzoyan Studio: японська естетика та вінілові вечори
-
Друкована відбудова: конкурс 3D_4bX для майбутніх архітекторів та інженерів
-
Пивоварня саке у Японії від бюро Kengo Kuma
- Ищу идею Слідами Брейгеля: інтер'єр квартири від Наталії Сергєєвої Європейська простота та витонченість, гра історії та сучасності, чистота форм та бездоганність виконання, — ця квартира припала б до смаку королівському двору в Брюсселі та галереям Нью-Йорка. Коли декоратор Наталія Сергєєва вперше побачила її, це було ні що інше, як тандем бетону та цегли в одному просторі.
-
Енергія гармонії від Materia 174
- Ищу идею Будинок колекціонера Замовником цього проєкту виступив колекціонер українського сучасного мистецтва. Його добірка мистецтва стала відправною точкою для концепції будинку. Плідній роботі в реалізації інтер'єру сприяло давнє знайомство власника будинку з автором, дизайнеркою Анастасією Орденанс, яка реалізовує вже не перший проєкт для старого клієнта.