Українська люстра DNA стала символом виставкового будинку в Огайо
HIS
З року у рік ми спостерігаємо за постійно зрозтаючим попитом на українську продукцію не лише на вітчизняному ринку, а й за кордоном. Українські виробники, дизайнери та архітектори, розробляючи та виготовляючи ексклюзивний декор та предмети інтер'єру, стають все популярнішими на іноземному ринку. Чергове тому підтвердження — 6-ти метрова люстра DNA від українського виробника NLL, яка оселилася в одному з виставкових будинків Огайо.
Цього року американська дизайн-студія RM interiors взяла участь в грандіозному проєкті компанії HOMERAMA: дизайнери облаштували один з виставкових будинків відомого забудовника, використавши найсвіжіші тенденції дизайну, унікальні меблі, декор та освітлення. Нині кожен охочий може відвідати ці будинки, оцінити якість роботи різних забудовників та рівень дизайну різних архітектурних студій, або просто підібрати щось для себе з предметів інтер'єру.
Наш український виробник NLL, який займається створенням освітлення, став частиною цього масштабному проєкту. В одному з будинків американські дизайнери використали їх люстру DNA (ДНК), яка складається з 19-ти планок, загальною довжиною майже 6 метрів. Люстра ДНК — це спіралеподібна конструкція з дерев'яних планок з вбудованою в них світлодіодною стрічкою.
DNA — це збірна модель, залежно від кількості елементів, довжина люстри може змінюватись. Може змінюватися і її положення: встановлювати цей масштабний світильник можна як горизонтально, так і вертикально. DNA користується популярністю ще й через те, що завдяки своїй універсальності може бути використана у різноманітних за призначенням проєктах та буде доречною серед різних стилістик.
Читайте також: ТОПове світло: 5 трендів та 10 світильників.
-
Модерністський шедевр Келвіна Штрауба: будинок у Пасадені за майже 3 мільйона доларів
- Ищу идею Простір для гармонії: як природа, естетика й турбота про собак стали основою сучасного дому Дім для активної жінки та її чотирьох собак у передмісті Києва — це історія про інтеграцію природи у внутрішній простір, увагу до деталей і пошук балансу між естетикою та функціональністю. Архітекторка Олександра Вдовиченко створила інтер’єр, що стає продовженням навколишнього ландшафту та відображає цінності своєї господині.
-
Світло, що оживає: українські світильники Tiini, натхнені природою
- Ищу идею RELOGGED: пересмислення зрубу від Balbek Bureau Уявіть собі приватний будинок на березі річки, прихований серед природи, де сучасний дизайн перетинається з автентичною архітектурною традицією зрубу. Це проєкт Relogged від української Balbek Bureau, де традиційна естетика зрубу була переосмислена з метою створення простору, що гармонійно поєднує природну простоту й сучасний комфорт.
-
Архітектурний мінімалізм і декоративність: дім Neville Park у Торонто
- Ищу идею Відновлення спадщини: проєкт SMART25 як симбіоз історії та сучасності Уявіть собі простір, який поєднує в собі дух минулого та сучасну функціональність — саме таким є проект SMART25, створений командою студії Т17. Вони взяли на себе амбіційне завдання — перетворити родинне львівське житло, якому вже майже 100 років, на комфортну та сучасну оселю.
-
Архітектурна студія SHOVK здобула Гран-Прі на XIV Всеукраїнському архітектурному конкурсі ІНТЕР’ЄР РОКУ
Событие -
«Вілла для життя та виживання» від студії NKey: автономний всесвіт на краю світу
Архитектура -
Dzen House: будинок гармонії та спокою від від Shovk Studio
Выбор редакции - Ищу идею Проєк Luxe від Kornienko Architects: від мрії до реальності Власники цього маєтку – досвідчені мандрівники, які відвідали найкращі готелі світу і мріяли про власний будинок, що буде схожий на найрозкішніший та найзручніший готель, якого вони ще не бачили. Для реалізації цієї мрії вони звернулися до Kornienko Architects, і так народилася концепція будинку Luxe.