В этно стиле. Квартира дизайнера
HIS
Дом, где царит творчество
То, что здесь обитель людей творческих, становится ясно с первого взгляда. Хозяйка апартаментов — Ольга Фрадина — известный киевская дизайнер интерьеров, руководитель студии Pfayfer&Fradina Interior Design. Профессию супруга выдает обилие живописи в интерьере, он — художник.
Пара — любители изменений и перестановок, уже не раз подвергали жилое пространство дизайнерскому апгрейду. Вот и этот очередной ремонт стал способом совместного самовыражения, который к тому же поднял быт на качественно новый уровень.
Этноминимализм — наиболее подходящие название для стиля, в котором оформлено пространство этой столичной квартиры.
Сдержанность, свойственная мужчине, слилась с женской слабостью к красоте и деталям, и в результате получилась чрезвычайно, с творческой точки зрения, стильная обстановка.
«Квартиру делали для себя, и исходя из этого имели четкое представление того, что мы хотим. Правда в процессе все равно менялись детали и возникали новые идеи. Сейчас — это наше идеальное пространство для жизни», — комментирует в СМИ Ольга.
Приковывает внимание особая техника исполнения: авторам удалось (над оформлением Ольга работала со своей коллегой Лидией Пфайфер) сочетать, казалось бы, несочетаемые приемы. Оголенный бетон на потолке находит свое продолжение в виде лофтовского кирпича на стенах, светлая декоративная настенная штукатурка композиционно продолжается темным паркетным полом. Корпусная мебель строгих геометрических форм, которую создавали местные умельцы по авторским эскизам хозяйки, здесь отлично сочетается с винтажными стульями, которые появились на свет еще в середине прошлого века. Дополнением к современному комплекту мягкой мебели стали кованные элементы, которые выглядят точь-в-точь, как экспонаты музея восточного искусства. Такой «дизайнерский оксюморон» в синтезе с ярким этническим декором, изделиями из красочного стекла и качественным текстилем делает пространство эксклюзивным, индивидуальным и неповторимым.
Фото: Игорь Капенко
- Ищу идею Інтер’єр для молодої пари від Alta Idea Design Studio Студія Alta Idea Design Studio представила інтер’єр, який поєднує чуттєвий мінімалізм із функціональністю сучасного простору. Проєкт розпочинався з чистого аркуша — повністю відкритої площі 116 кв.м без стін та перегородок. Завданням було створити простір для молодої подружньої пари, що включає зону вітальні та кухні, спальню, дитячу кімнату, дві ванні кімнати й окрему гардеробну.
- Ищу идею Lines of Light: розумний дизайн для оренди Перед дизайнером Тетяною Рогозою, засновницею студії Rogoza Design Interior, стояло завдання створити стильний та функціональний інтер’єр для житла, яке відповідає сучасним потребам орендарів Києва. Завдяки професійному підходу та глибокому розумінню специфіки орендного ринку, дизайнерці вдалося перетворити 51 квадратів на універсальний та естетично привабливий житловий простір.
- Ищу идею Little Soul: львівський інтер’єр на 48 кв.метрах від студії MOC_IN Квартира "Little Soul" – це доказ того, що навіть у невеликому просторі можна створити житло, яке вражає елегантністю, продуманістю та сучасністю. Авторка проєкту Василина Черняєва, дизайнерка інтер’єру та засновниця студії MOC_IN, реалізувала цей проєкт у одному з сучасних житлових комплексів Львова, перетворивши квартиру площею 48 м² на приклад гармонійного поєднання функціональності, комфорту та вишуканого дизайну.
- Ищу идею Грація в деталях: інтер’єр від Ольги Русакової в ЖК «Республіка» Інтер’єр цієї квартири, спроєктований дизайнеркою Ольгою Русаковою в житловому комплексі «Республіка», – приклад ретельно продуманого простору, де поєднуються сучасний підхід до дизайну та максимальна увага до комфорту мешканців.
- Ищу идею Функціональність і мистецтво: інтер'єр квартири від DIHOME крізь призму супрематизму У світі дизайну, де сміливі рішення поєднуються з історією, важливо знаходити нові форми вираження, які водночас вшановують минуле. Проєкт квартири в стилі українського авангарду від дизайнерки Євгенії Ситник – яскравий приклад такого підходу. Сучасний супрематизм, натхненний рухом, що зародився понад століття тому в Україні, став основою для створення цього оригінального простору в Києві.
- Ищу идею Алюзія на класицизм: інтер'єр квартири в Дніпрі від ArchObraz Інтер'єр, як і архітектура, є відображенням часу та місця. У сучасних реаліях, коли історичні будівлі часто зазнають змін, важливо відновлювати їхню атмосферу, зберігаючи при цьому власну індивідуальність. Одним із прикладів такого балансу між минулим і сучасним є квартира в центрі Дніпра, яка, незважаючи на втрату оригінальних елементів неокласицизму, отримала нове життя завдяки талановитій інтерпретації архітекторів Антоніни та Олексія Образцових, а також Костянтина Бусаргіна з бюро ArchObraz.
-
Катерина Ярова: архітектура як шлях до відновлення
Интервью -
Двоповерхова квартира в Києві від дизайн-студії Planium
Выбор редакции - Ищу идею True Values: легка класика від Azovskiy+Pahomova Створюючи інтер'єр цієї квартири у Дніпрі, Azovskiy+Pahomova керувалися принципами класичного інтер'єру. Замовникам хотілося солідності, затишку та краси, тому лейтмотивом у проєкті стали авторські меблі та дизайнерські предмети.
- Ищу идею V.Concept: пентхаус для молодого подружжя у Києві Пентхаус площею 272 кв. метрів в одній з новобудов столиці — проєкт студії V.Concept. Замовники – молода пара, котра на стадії розробки проєкту планувала стати батьками. Над інтер'єрами двоповерхового простору працювали Вікторія Вітковська, Вікторія Ступак та Олена Конопацька. Серед особливостей пентхаусу — чимала площа, панорамне скління, приватна тераса та вигідне розташування у центрі Києва.