Вертикальный лес в Китае
HIS
Настоящей революцией обещает стать реализация проекта вертикальных лесов в Нанкине (Nanjing), Китай. С 2018 года эти деревья начнут производить около 60 кг кислорода каждый день, что в прямом смысле способно захватывать дух.
Проект Наньцзинские Башни (Nanjing Towers) был разработан итальянским архитектором Стефано Боери, который представил свою работу в виду двух башен, между которыми и на которых будет произрастать около 1 000 деревьев и 2 500 кустарников из 23-х местных видов. Более высокая башня разместит в себе офисы, музеи, архитектурную школу и клуб, тогда как в меньшей башне будет расположен бассейн и отель Hyatt на 247 номеров.
Это не первый подобный проект Стефано. Два таких здания уже построены в Милане, тогда как на очереди – здания в Лозанне, Швейцария.
Швейцария
Читайте также: Vino e Cucina. Оазис в центре мегаполиса.
- Ищу идею Zaha Hadid Architects: станція метро в Ер-Ріяді У грудні 2024 року відкрилася станція метрополітену King Abdullah Financial District (KAFD), спроєктована архітектурним бюро Zaha Hadid Architects (ZHA). Розташована в столиці Саудівської Аравії Ер-Ріяді, станція вражає своїм характерним хвилеподібним решітчастим фасадом, який поєднує сучасну естетику та функціональність.
-
Кубічна церква Frihamnskyrkan: сучасний простір для шведської громади
Архитектура - Ищу идею Людиноцентрична архітектура: проєкт багатоквартирного будинку для сучасних міст від IK-architects Архітектурне бюро IK-architects, засноване Катериною Яровою, презентувало своє бачення багатоквартирного будинку, що відповідає викликам сучасного міста. Проєкт Nordic Nest, створений для Київської області, демонструє інноваційний підхід до архітектури, орієнтованої на людину.
- Ищу идею Будинок із земляних блоків на Майорці: традиційна архітектура та сучасні екологічні рішення В іспанській сільській місцевості Бініссалем, на мальовничому острові Майорка, студія munarq створила винятковий приклад архітектури, яка об’єднує традиційні будівельні методи та сучасні підходи до сталого розвитку. Проєкт Ca na Pau демонструє динамічний зв’язок між архітектурою та природним середовищем, ставши зразком гармонійного впровадження екологічних рішень у сучасні домівки.
-
Музей кераміки в Китаї: новий архітектурний шедевр від Kengo Kuma
Архитектура -
Katajanokan Laituri: найбільша дерев’яна будівля у Фінляндії як втілення сучасної архітектури
Архитектура -
Оглядова вежа у шведському заповіднику: поєднання архітектури та інженерного мистецтва
Архитектура -
Автостоянка майбутнього від Ateliers O-S Architectes
Архитектура -
Скляний торговий центр у Сеулі: редизайн від Heatherwick Studio
Архитектура -
Проєкт з благоустрою та озеленення територіх одеського ЖК від Bee Landscaping Bureau