Яскрава студія у ЖК Комфорт таун
Студия дизайна bohostudio
Хто сказав, що маленька квартира повинна бути нудною і суто функціональною? У цьому проекті талановиті дизайнери Юлія Тюрякова та Єлизавета Пишнєва довели, що навіть крихітна студія площею 44 м.кв. може бути яскравою, стильною, ну і звичайно ж функціональною та ергономічною.
Історія створення цього проекту цікава і досить довга, адже поява кожної деталі продумувалася та планувалася дуже виважено. Практично всі меблі були зроблені на замовлення. Чого варті тільки двері висотою до стелі (а це майже 2,7 м.) У цьому інтер'єрі задіяний кожен сантиметр, адже на такій скромній площі авторам з BohoStudio потрібно було комфортно розмістити сім'ю з 4-х чоловік.
«Незважаючи на те, що загальна стилістика інтер'єру скандинавська, ми задіяли дуже різні бренди, — коментує Юлія. — Це і італійський Calligaris (столова група), іспанська плитка VivesCeramica (коридор, санвузол, балкон), англійські фарби Little Green, італійська плитка Lea ceramiche (кухонний фартух), німецька сантехніка Duravit, італійський Kartell (стілець в коридорі), ну і звичайно ж шведська Ikea. Всі світильники в квартирі від провідних європейських брендів — Lampe Gras, Marset, Muuto і ін».
Загальна площа квартири становить 44 м.кв. Дизайнеркам прийшлось трішки почаклувати над плануванням, кардинально змінивши призначення кімнат: об'єднали кухню з вітальнею, а під спальню, на місці котрої спочатку була кухня, виділили окрему ізольовану кімнату. Таким чином квартира логічно розділилася на громадську і приватну зони.
Люстра в їдальні була зроблена на замовлення за авторськими ескізами київською компанією My Light. Столова група Cream від Calligaris, бренд хоч і італійський, але вигляд цілком скандинавський. Дзеркальне панно не тільки розширює простір, а й додає світло, що дуже важливо для такого невеликого приміщення.
Геометричная мозаїка в кухонній зоні — Slimtech від Lea ceramiche, товщина мозаїки всього 3 мм.
Вид на вітальню зону. Поруч з телевізором — бра від французького бренду Lampe Gras.
Вовняний килим від американського бренду з індійським корінням Surya.
Диван у вітальні з додатковим спальним місцем. Подушки від H&M home і Wrongforhay.
Двері висотою майже 2,7 м візуально піднімають стелю, а завдяки металевими клепкам, вони стали ще й головною прикрасою квартири.
У спальні площею всього 12 м.кв. дизайнеркам потрібно було комфортно розмістити 4 особи, тому задіяли буквально кожен сантиметр. Всі меблі робили під замовлення. Щоб додати затишку одну зі стін прикрасили дерев'яними планками. Двоповерхове ліжко у дитячій було зроблено також на замовлення, тому що розміри підганялися під габарити кімнати.
Кожне порожнє місце автори задіяли під системи зберігання, адже в родині з 2-ма маленькими дітьми це просто життєво необхідно.
Незвичайну конструкцію з комода та тумби спроектували також за дизайнерськими ескізами. Кошик Muuto на дотик і вигляд зовсім як фетровий, а насправді зроблений з перероблених пластикових пляшок.
З огляду на те, що в родині 2 маленьких дітей, замовники наполягли на встановленні ванни. Сантехніка Duravit, змішувачі Hansgrohe.
«Кажуть, що фарбування в ванній — це непрактично, але а ми з цим зовсім не згодні. Головне використовувати якісну фарбу для вологих приміщень і звичайно ж обмежити фарбування у вологих зонах (таких як ванна або душова)», — ділиться Елизавета.
Спочатку коридор був найтемнішим приміщенням у квартирі, адже був повністю позбавлений променів денного світла. А тепер, завдяки величезному дзеркальному панно і хорошим світлодіодним світильникам, коридор здається в 2 рази більше і світліше.
Головною прикрасою коридору стала шафа з 3D-фасадами, над створенням якої працювали київські майстри не один місяць. При своїй невеликій глибині (45см) ця шафа виявилася дуже місткою та функціональною.
Фото: Katia Zolotukhina
- Ищу идею Інтер’єр для молодої пари від Alta Idea Design Studio Студія Alta Idea Design Studio представила інтер’єр, який поєднує чуттєвий мінімалізм із функціональністю сучасного простору. Проєкт розпочинався з чистого аркуша — повністю відкритої площі 116 кв.м без стін та перегородок. Завданням було створити простір для молодої подружньої пари, що включає зону вітальні та кухні, спальню, дитячу кімнату, дві ванні кімнати й окрему гардеробну.
- Ищу идею Lines of Light: розумний дизайн для оренди Перед дизайнером Тетяною Рогозою, засновницею студії Rogoza Design Interior, стояло завдання створити стильний та функціональний інтер’єр для житла, яке відповідає сучасним потребам орендарів Києва. Завдяки професійному підходу та глибокому розумінню специфіки орендного ринку, дизайнерці вдалося перетворити 51 квадратів на універсальний та естетично привабливий житловий простір.
- Ищу идею Little Soul: львівський інтер’єр на 48 кв.метрах від студії MOC_IN Квартира "Little Soul" – це доказ того, що навіть у невеликому просторі можна створити житло, яке вражає елегантністю, продуманістю та сучасністю. Авторка проєкту Василина Черняєва, дизайнерка інтер’єру та засновниця студії MOC_IN, реалізувала цей проєкт у одному з сучасних житлових комплексів Львова, перетворивши квартиру площею 48 м² на приклад гармонійного поєднання функціональності, комфорту та вишуканого дизайну.
- Ищу идею Грація в деталях: інтер’єр від Ольги Русакової в ЖК «Республіка» Інтер’єр цієї квартири, спроєктований дизайнеркою Ольгою Русаковою в житловому комплексі «Республіка», – приклад ретельно продуманого простору, де поєднуються сучасний підхід до дизайну та максимальна увага до комфорту мешканців.
- Ищу идею Функціональність і мистецтво: інтер'єр квартири від DIHOME крізь призму супрематизму У світі дизайну, де сміливі рішення поєднуються з історією, важливо знаходити нові форми вираження, які водночас вшановують минуле. Проєкт квартири в стилі українського авангарду від дизайнерки Євгенії Ситник – яскравий приклад такого підходу. Сучасний супрематизм, натхненний рухом, що зародився понад століття тому в Україні, став основою для створення цього оригінального простору в Києві.
- Ищу идею Алюзія на класицизм: інтер'єр квартири в Дніпрі від ArchObraz Інтер'єр, як і архітектура, є відображенням часу та місця. У сучасних реаліях, коли історичні будівлі часто зазнають змін, важливо відновлювати їхню атмосферу, зберігаючи при цьому власну індивідуальність. Одним із прикладів такого балансу між минулим і сучасним є квартира в центрі Дніпра, яка, незважаючи на втрату оригінальних елементів неокласицизму, отримала нове життя завдяки талановитій інтерпретації архітекторів Антоніни та Олексія Образцових, а також Костянтина Бусаргіна з бюро ArchObraz.
-
Катерина Ярова: архітектура як шлях до відновлення
Интервью -
Двоповерхова квартира в Києві від дизайн-студії Planium
Выбор редакции - Ищу идею True Values: легка класика від Azovskiy+Pahomova Створюючи інтер'єр цієї квартири у Дніпрі, Azovskiy+Pahomova керувалися принципами класичного інтер'єру. Замовникам хотілося солідності, затишку та краси, тому лейтмотивом у проєкті стали авторські меблі та дизайнерські предмети.
- Ищу идею V.Concept: пентхаус для молодого подружжя у Києві Пентхаус площею 272 кв. метрів в одній з новобудов столиці — проєкт студії V.Concept. Замовники – молода пара, котра на стадії розробки проєкту планувала стати батьками. Над інтер'єрами двоповерхового простору працювали Вікторія Вітковська, Вікторія Ступак та Олена Конопацька. Серед особливостей пентхаусу — чимала площа, панорамне скління, приватна тераса та вигідне розташування у центрі Києва.