Американская мечта. Интерьер от архитектурной мастерской Znak
HIS
Хозяин этой квартиры некоторое время проживал в Америке, в связи с чем авторы интерьера Вадим Зюзюк и Оксана Лысенко решили, что сдержанная американская классика — это именно тот стиль, в котором он будет себя чувствовать комфортно. И вы знаете, они были правы, а основные его пожелания – максимальное использование природных цветов, среди которых доминируют светлые тона, и натуральный паркет на полу — были дизайнерами легко выполнены.
До начала строительных работ это была ничем неприметная «сталинка» общей площадью 95 кв. м. с морально устаревшим, попросту говоря, советским интерьером. Квартира состояла из мелких комнатушек , в которых, по сути, и вздохнуть то возможности не было. Рационально оценивая имеющее, дизайнеры максимально попытались создать просторное, светлое пространство, ликвидировав ощущение «зажатости». Идя к намеченной цели, Вадим Зюзюк объединил кухню с гостиной и расширил проем между прихожей и гостиной. Как всем известно, использование зеркал и светлых цветов способствует визуальному увеличению квадратных метров. Этот общепринятый прием также был использован авторами. Индивидуальности же всему пространству придают американские мотивы в мебели и декоре.
В результате дизайнерам удалось реализовать практически 100% от всего задуманного. В процессе ремонтных работ трудностей не возникло, в связи с чем интерьер был реализован в течении трех месяцев.
Одна из самых выразительных деталей интерьера – зеркальная стена в прихожей, порезанная на кусочки с фацетированием каждого. Центр композиции гостиной — огромный шкаф -стеллаж, который формирует зоны домашнего кинозала, библиотеки и места для чтения. Для полной реализации замысла вся мебель была сделана на заказ по авторским чертежам в Украине.
Фото: Вадим Зюзюк
- Ищу идею Інтер’єр для молодої пари від Alta Idea Design Studio Студія Alta Idea Design Studio представила інтер’єр, який поєднує чуттєвий мінімалізм із функціональністю сучасного простору. Проєкт розпочинався з чистого аркуша — повністю відкритої площі 116 кв.м без стін та перегородок. Завданням було створити простір для молодої подружньої пари, що включає зону вітальні та кухні, спальню, дитячу кімнату, дві ванні кімнати й окрему гардеробну.
- Ищу идею Lines of Light: розумний дизайн для оренди Перед дизайнером Тетяною Рогозою, засновницею студії Rogoza Design Interior, стояло завдання створити стильний та функціональний інтер’єр для житла, яке відповідає сучасним потребам орендарів Києва. Завдяки професійному підходу та глибокому розумінню специфіки орендного ринку, дизайнерці вдалося перетворити 51 квадратів на універсальний та естетично привабливий житловий простір.
- Ищу идею Little Soul: львівський інтер’єр на 48 кв.метрах від студії MOC_IN Квартира "Little Soul" – це доказ того, що навіть у невеликому просторі можна створити житло, яке вражає елегантністю, продуманістю та сучасністю. Авторка проєкту Василина Черняєва, дизайнерка інтер’єру та засновниця студії MOC_IN, реалізувала цей проєкт у одному з сучасних житлових комплексів Львова, перетворивши квартиру площею 48 м² на приклад гармонійного поєднання функціональності, комфорту та вишуканого дизайну.
- Ищу идею Грація в деталях: інтер’єр від Ольги Русакової в ЖК «Республіка» Інтер’єр цієї квартири, спроєктований дизайнеркою Ольгою Русаковою в житловому комплексі «Республіка», – приклад ретельно продуманого простору, де поєднуються сучасний підхід до дизайну та максимальна увага до комфорту мешканців.
- Ищу идею Функціональність і мистецтво: інтер'єр квартири від DIHOME крізь призму супрематизму У світі дизайну, де сміливі рішення поєднуються з історією, важливо знаходити нові форми вираження, які водночас вшановують минуле. Проєкт квартири в стилі українського авангарду від дизайнерки Євгенії Ситник – яскравий приклад такого підходу. Сучасний супрематизм, натхненний рухом, що зародився понад століття тому в Україні, став основою для створення цього оригінального простору в Києві.
- Ищу идею Алюзія на класицизм: інтер'єр квартири в Дніпрі від ArchObraz Інтер'єр, як і архітектура, є відображенням часу та місця. У сучасних реаліях, коли історичні будівлі часто зазнають змін, важливо відновлювати їхню атмосферу, зберігаючи при цьому власну індивідуальність. Одним із прикладів такого балансу між минулим і сучасним є квартира в центрі Дніпра, яка, незважаючи на втрату оригінальних елементів неокласицизму, отримала нове життя завдяки талановитій інтерпретації архітекторів Антоніни та Олексія Образцових, а також Костянтина Бусаргіна з бюро ArchObraz.
-
Катерина Ярова: архітектура як шлях до відновлення
Інтерв'ю -
Двоповерхова квартира в Києві від дизайн-студії Planium
Вибір редакції - Ищу идею True Values: легка класика від Azovskiy+Pahomova Створюючи інтер'єр цієї квартири у Дніпрі, Azovskiy+Pahomova керувалися принципами класичного інтер'єру. Замовникам хотілося солідності, затишку та краси, тому лейтмотивом у проєкті стали авторські меблі та дизайнерські предмети.
- Ищу идею V.Concept: пентхаус для молодого подружжя у Києві Пентхаус площею 272 кв. метрів в одній з новобудов столиці — проєкт студії V.Concept. Замовники – молода пара, котра на стадії розробки проєкту планувала стати батьками. Над інтер'єрами двоповерхового простору працювали Вікторія Вітковська, Вікторія Ступак та Олена Конопацька. Серед особливостей пентхаусу — чимала площа, панорамне скління, приватна тераса та вигідне розташування у центрі Києва.