Blossom. Интерьер квартиры от дизайн-бюро Ники Воротынцевой
HIS
Отправной точкой этого замечательного интерьера стало художественное панно, созданное по мотивам творчества живописца Яна ван Хёйсума. Это настенное произведение искусства не только определило цветовую палитру будущего проекта, но и сыграло свою роль на стилистическом направлении, в котором решен интерьер.
Общая площадь этой киевской квартиры составляет 83 кв. м.. Над интерьером работал коллектив дизайн-бюро Ники Воротынцевой. Планировочное решение основывалось на принципе открытого пространства. Прихожую, кухню и гостиную соединили в один объем. Несущие пилоны, которые достаточно неудобно расположенны в соответствии эргономики пространства, были декорированы зеркалами и стали выполнять функцию «деления» квартиры на функциональные зоны. Этот дизайн ход повлиял на общее ощущение простора. О дворцовой роскоши в этом интерьере говорят не только классические линии и профили, но и высокие потолки: 3,6 метра качественно сказались на ощущении света и воздуха.
Этот интерьер по праву можно назвать женственным и изящным. Его хозяйка — ценительница искусства, что, безусловно, отразилось на ее жилище. Все комнаты выглядят достаточно артистично, здесь читается ненавязчивая классика, хотя основой послужил современный стиль. Действительно, ярким акцентом пространства стало вышеупомянутое «букетное» панно, в цветах которого визуально утонула дверь. Краски, использованные на живописной стене, нашли свое продолжение в отделке, предметах мебели и декора остальной части квартиры, но выглядят уже более спокойно.
При построении каждой из зон ощущается игра руки мастера с перспективой. Она присутствует даже в оформлении лоджии с панорамным видом на центр города.
В процессе комплектации использовалась мебель производства как отечественных, так и зарубежных (предпочтительно итальянских) компаний. Но настоящей изюминкой интерьера стал торшер от Flos, разработанный Филиппом Старком — любимым дизайнером заказчицы.
Фото: Андрей Безуглов
- Ищу идею Інтер’єр для молодої пари від Alta Idea Design Studio Студія Alta Idea Design Studio представила інтер’єр, який поєднує чуттєвий мінімалізм із функціональністю сучасного простору. Проєкт розпочинався з чистого аркуша — повністю відкритої площі 116 кв.м без стін та перегородок. Завданням було створити простір для молодої подружньої пари, що включає зону вітальні та кухні, спальню, дитячу кімнату, дві ванні кімнати й окрему гардеробну.
- Ищу идею Lines of Light: розумний дизайн для оренди Перед дизайнером Тетяною Рогозою, засновницею студії Rogoza Design Interior, стояло завдання створити стильний та функціональний інтер’єр для житла, яке відповідає сучасним потребам орендарів Києва. Завдяки професійному підходу та глибокому розумінню специфіки орендного ринку, дизайнерці вдалося перетворити 51 квадратів на універсальний та естетично привабливий житловий простір.
- Ищу идею Little Soul: львівський інтер’єр на 48 кв.метрах від студії MOC_IN Квартира "Little Soul" – це доказ того, що навіть у невеликому просторі можна створити житло, яке вражає елегантністю, продуманістю та сучасністю. Авторка проєкту Василина Черняєва, дизайнерка інтер’єру та засновниця студії MOC_IN, реалізувала цей проєкт у одному з сучасних житлових комплексів Львова, перетворивши квартиру площею 48 м² на приклад гармонійного поєднання функціональності, комфорту та вишуканого дизайну.
- Ищу идею Грація в деталях: інтер’єр від Ольги Русакової в ЖК «Республіка» Інтер’єр цієї квартири, спроєктований дизайнеркою Ольгою Русаковою в житловому комплексі «Республіка», – приклад ретельно продуманого простору, де поєднуються сучасний підхід до дизайну та максимальна увага до комфорту мешканців.
- Ищу идею Функціональність і мистецтво: інтер'єр квартири від DIHOME крізь призму супрематизму У світі дизайну, де сміливі рішення поєднуються з історією, важливо знаходити нові форми вираження, які водночас вшановують минуле. Проєкт квартири в стилі українського авангарду від дизайнерки Євгенії Ситник – яскравий приклад такого підходу. Сучасний супрематизм, натхненний рухом, що зародився понад століття тому в Україні, став основою для створення цього оригінального простору в Києві.
- Ищу идею Алюзія на класицизм: інтер'єр квартири в Дніпрі від ArchObraz Інтер'єр, як і архітектура, є відображенням часу та місця. У сучасних реаліях, коли історичні будівлі часто зазнають змін, важливо відновлювати їхню атмосферу, зберігаючи при цьому власну індивідуальність. Одним із прикладів такого балансу між минулим і сучасним є квартира в центрі Дніпра, яка, незважаючи на втрату оригінальних елементів неокласицизму, отримала нове життя завдяки талановитій інтерпретації архітекторів Антоніни та Олексія Образцових, а також Костянтина Бусаргіна з бюро ArchObraz.
-
Катерина Ярова: архітектура як шлях до відновлення
Інтерв'ю -
Двоповерхова квартира в Києві від дизайн-студії Planium
Вибір редакції - Ищу идею True Values: легка класика від Azovskiy+Pahomova Створюючи інтер'єр цієї квартири у Дніпрі, Azovskiy+Pahomova керувалися принципами класичного інтер'єру. Замовникам хотілося солідності, затишку та краси, тому лейтмотивом у проєкті стали авторські меблі та дизайнерські предмети.
- Ищу идею V.Concept: пентхаус для молодого подружжя у Києві Пентхаус площею 272 кв. метрів в одній з новобудов столиці — проєкт студії V.Concept. Замовники – молода пара, котра на стадії розробки проєкту планувала стати батьками. Над інтер'єрами двоповерхового простору працювали Вікторія Вітковська, Вікторія Ступак та Олена Конопацька. Серед особливостей пентхаусу — чимала площа, панорамне скління, приватна тераса та вигідне розташування у центрі Києва.