Copper Head в Ивано-Франковске: заведение про пиво от YOD Design Lab
Анастасия Белогривцева
Место, где передовые технологии соединились с вековыми традициями пивоварения
Бар Copper Head, над интерьером которого работали известные многим в нашей стране и за ее пределами YOD Design Lab, можно смело назвать местом, где передовые технологии соединились с вековыми традициями пивоварения. Так, каждый гость этого заведения, может не только насладится любимым напитком, но и проконтролировать процесс его приготовления.
Пивоварня располагается в историческом центре Ивано-Франковска. Здание, где находится бар, имеет особенную историю: во-первых, оно было построено еще во времена Австро-венгерской империи (конец XIX века), а во-вторых, именно здесь в 1897 году была впервые жителям города продемонстрирована кинолента.
Несмотря на все стилистические ограничения, обусловленные историческим прошлым, дизайнерам YOD Design Lab удалось гармонично вписать входную группу в фасад дома, не нарушая его архитектурный образ.
Визитка Copper Head — бар, размещенные здесь пивные баки моментально настраивают гостя на соответствующую тематику. Но гвоздь заведения — пивоварный цех — располагается в подвальном помещении, заботливо огорожен стеклом, чтобы процесс приготовления пива можно было созерцать посетителям, но ни в коем случае не влиять на него. Открыт тут не только цех, часть кухни также прозрачна и демонстрирует алгоритм приготовления пищи персоналом.
Copper Head — место, где все связано с пивом, он подобно пивному организму со своими сосудами-трубами постоянно функционирует и каждой декоративной деталью напоминает гостю, почему он тут.
Фото: Андрей Авдеенко
Читайте также: Грузинский ресторан Puri Chveni в Днепре от YOD Design Lab.
- Ищу идею "Пивний простір" MOVA: інноваційний проєкт крафтової пивоварні в Дніпрі від Balbek Bureau "Пивний Простір" MOVA – це не просто пивоварня, а масштабний культурний комплекс, який вдало поєднує гастрономію, мистецтво та сучасну індустріальну естетику. Розташований у серці Дніпра, цей проєкт перетворив колишню промислову зону на центр притягання для місцевих жителів та туристів, де можна не тільки насолодитися крафтовим пивом, а й зануритись у культурні події, оглянути музей пивоваріння або просто провести час з родиною у комфортному середовищі.
- Ищу идею Hram гедонізму в серці Києва від студії YOD Hram – музичний бар, натхненний духом гедонізму, розташований у серці Києва на цокольному поверсі ділового центру. Поруч знаходяться такі знакові місця, як центральна синагога, Палац Спорту та Площа Українських Героїв. Бар позиціонує себе як простір, де людина є головною цінністю незалежно від релігії, віку, гендеру чи музичних уподобань.
-
Катерина Ярова: архітектура як шлях до відновлення
Інтерв'ю -
PIXI від Belenko Design: простір, що оживає з кожним ритмом
Вибір редакції -
Bursa bar від Mirzoyan Studio: японська естетика та вінілові вечори
-
Друкована відбудова: конкурс 3D_4bX для майбутніх архітекторів та інженерів
-
Пивоварня саке у Японії від бюро Kengo Kuma
- Ищу идею Слідами Брейгеля: інтер'єр квартири від Наталії Сергєєвої Європейська простота та витонченість, гра історії та сучасності, чистота форм та бездоганність виконання, — ця квартира припала б до смаку королівському двору в Брюсселі та галереям Нью-Йорка. Коли декоратор Наталія Сергєєва вперше побачила її, це було ні що інше, як тандем бетону та цегли в одному просторі.
-
Енергія гармонії від Materia 174
- Ищу идею Будинок колекціонера Замовником цього проєкту виступив колекціонер українського сучасного мистецтва. Його добірка мистецтва стала відправною точкою для концепції будинку. Плідній роботі в реалізації інтер'єру сприяло давнє знайомство власника будинку з автором, дизайнеркою Анастасією Орденанс, яка реалізовує вже не перший проєкт для старого клієнта.