Дом холостяка. Частный интерьер от декоратора Яны Молодых
HIS
Владелец этой столичной двухкомнатной квартиры — парень, который играет на валторне, с тонкой, в чем-то ранимой душой и очень творческим мышлением. Интерьер со сдержанной палитрой и неоклассической стилистикой — результат работы декоратора Яны Молодых, которой удалось создать идеальное в данном случае холостяцкое пристанище.
При оформлении любого пространства, общественное оно или частное, немаловажную, а точнее будет сказать важнейшую, роль играет человеческий фактор. Существует множество случаев, когда заказчики «борются» с чрезмерным креативом дизайнера, а те в свою очередь с безвкусными стереотипами хозяев интерьеров. Эта же квартира, что располагается на улице Борщаговской, — подтверждение того, что автор и заказчик могут работать в тандеме.
Хоть здесь и проживает холостяк, мы не можем назвать эту квартиру «логовом», «обителью», а уж тем более «берлогой». В ответ на полное понимание психологии внутреннего мира заказчика, Яна получила стопроцентное его доверие. Так, интерьер был оформлен в неоклассическом стиле, с применением сдержанной уравновешенной палитры, которую в пространстве гостиной нарушили несколько цветовых акцентов. Этот прием Яна использовала неспроста: ввод яркого цвета намекает нам на скрытую страстную натуру владельца квартиры.
На нужном этапе автор «ввела» в интерьер парные элементы (пуфы, прикроватные тумбы и прочее), так как поняла, что именно сейчас заказчик находится в активном поиске своей второй половины. С убеждений того, что эта квартира не всегда будет холостяцкой, Яна решилась и на использование ряда приемов: милый рисунок английских обоев в спальне над изголовьем кровати, объединение кухни и гостиной в одно пространство и увеличение санузла.
Бюджет был скромен, но это никак не отразилось на качестве оформления пространства.
- Ищу идею Інтер’єр для молодої пари від Alta Idea Design Studio Студія Alta Idea Design Studio представила інтер’єр, який поєднує чуттєвий мінімалізм із функціональністю сучасного простору. Проєкт розпочинався з чистого аркуша — повністю відкритої площі 116 кв.м без стін та перегородок. Завданням було створити простір для молодої подружньої пари, що включає зону вітальні та кухні, спальню, дитячу кімнату, дві ванні кімнати й окрему гардеробну.
- Ищу идею Lines of Light: розумний дизайн для оренди Перед дизайнером Тетяною Рогозою, засновницею студії Rogoza Design Interior, стояло завдання створити стильний та функціональний інтер’єр для житла, яке відповідає сучасним потребам орендарів Києва. Завдяки професійному підходу та глибокому розумінню специфіки орендного ринку, дизайнерці вдалося перетворити 51 квадратів на універсальний та естетично привабливий житловий простір.
- Ищу идею Little Soul: львівський інтер’єр на 48 кв.метрах від студії MOC_IN Квартира "Little Soul" – це доказ того, що навіть у невеликому просторі можна створити житло, яке вражає елегантністю, продуманістю та сучасністю. Авторка проєкту Василина Черняєва, дизайнерка інтер’єру та засновниця студії MOC_IN, реалізувала цей проєкт у одному з сучасних житлових комплексів Львова, перетворивши квартиру площею 48 м² на приклад гармонійного поєднання функціональності, комфорту та вишуканого дизайну.
- Ищу идею Грація в деталях: інтер’єр від Ольги Русакової в ЖК «Республіка» Інтер’єр цієї квартири, спроєктований дизайнеркою Ольгою Русаковою в житловому комплексі «Республіка», – приклад ретельно продуманого простору, де поєднуються сучасний підхід до дизайну та максимальна увага до комфорту мешканців.
- Ищу идею Функціональність і мистецтво: інтер'єр квартири від DIHOME крізь призму супрематизму У світі дизайну, де сміливі рішення поєднуються з історією, важливо знаходити нові форми вираження, які водночас вшановують минуле. Проєкт квартири в стилі українського авангарду від дизайнерки Євгенії Ситник – яскравий приклад такого підходу. Сучасний супрематизм, натхненний рухом, що зародився понад століття тому в Україні, став основою для створення цього оригінального простору в Києві.
- Ищу идею Алюзія на класицизм: інтер'єр квартири в Дніпрі від ArchObraz Інтер'єр, як і архітектура, є відображенням часу та місця. У сучасних реаліях, коли історичні будівлі часто зазнають змін, важливо відновлювати їхню атмосферу, зберігаючи при цьому власну індивідуальність. Одним із прикладів такого балансу між минулим і сучасним є квартира в центрі Дніпра, яка, незважаючи на втрату оригінальних елементів неокласицизму, отримала нове життя завдяки талановитій інтерпретації архітекторів Антоніни та Олексія Образцових, а також Костянтина Бусаргіна з бюро ArchObraz.
-
Катерина Ярова: архітектура як шлях до відновлення
Інтерв'ю -
Двоповерхова квартира в Києві від дизайн-студії Planium
Вибір редакції - Ищу идею True Values: легка класика від Azovskiy+Pahomova Створюючи інтер'єр цієї квартири у Дніпрі, Azovskiy+Pahomova керувалися принципами класичного інтер'єру. Замовникам хотілося солідності, затишку та краси, тому лейтмотивом у проєкті стали авторські меблі та дизайнерські предмети.
- Ищу идею V.Concept: пентхаус для молодого подружжя у Києві Пентхаус площею 272 кв. метрів в одній з новобудов столиці — проєкт студії V.Concept. Замовники – молода пара, котра на стадії розробки проєкту планувала стати батьками. Над інтер'єрами двоповерхового простору працювали Вікторія Вітковська, Вікторія Ступак та Олена Конопацька. Серед особливостей пентхаусу — чимала площа, панорамне скління, приватна тераса та вигідне розташування у центрі Києва.