Дом в стиле Райта от Kulenko Architects
HIS
Ситуация с коронавирусом и его последствиями подтверждает: мы находимся в поворотной точке, когда никто уже не сможет ограничиться только символическими жестами. Пандемия повлияла на нашу жизнь и ее образ, а соответственно изменила быт и облик места нашей жизни. Очередным подтверждением этого стал проект частного дома, над которым работал архитектор Андрей Куленко.
Дом площадью почти 300 квадратов располагается вдали от центра шумного мегаполиса, в непосредственной близости Киевского моря. Взяв за основу угловатые и функциональные формы, архитектор Андрей Куленко бережно перенес их в условия натурализма, добавил естественных очертаний, вот и получились — очень удобная и одновременно с этим эстетичная архитектура. Особняк выполнен в стиле прерий, родоначальником и идеологом которого был Френк Ллойд Райт. Дом выглядит не слишком модерново и не архаично, но при этом достаточно роскошно, уютно и комфортно. Помимо коттеджа в комплектации проекта также есть бассейн, мастерские помещения, сауна и паркинг на 4 автомобиля.
Автор проекта Андрей Куленко отмечает, что ввиду пандемии и общего культурного развития украинцев, в нашей стране произошел бум на качественное индивидуальное архитектурное проектирование и строительство коттеджей. Особой популярностью пользуются дома, выполненные в стилистике Райта.
«Явный тренд на рынке с 2020 года — это участок. Если ранее практиковали «маленький участок — большой дом», то сейчас наоборот: участок площадью побольше, на нем — пропорциональный дом меньшей квадратуры, где каждый квадратный метр несет максимальный коэффициент качества, удовольствия и практического применения. Максимальная ценность не на количестве квадратных метров, а на их качестве и ценности», — комментирует архитектор.
Читайте также: Почему Фрэнк Ллойд Райт любил Скотсдейл и что там делать сегодня.
-
Модерністський шедевр Келвіна Штрауба: будинок у Пасадені за майже 3 мільйона доларів
-
Шоурум професійної косметики Pleka у Києві від Bude Architects
Вибір редакції - Ищу идею Інтер’єр для молодої пари від Alta Idea Design Studio Студія Alta Idea Design Studio представила інтер’єр, який поєднує чуттєвий мінімалізм із функціональністю сучасного простору. Проєкт розпочинався з чистого аркуша — повністю відкритої площі 116 кв.м без стін та перегородок. Завданням було створити простір для молодої подружньої пари, що включає зону вітальні та кухні, спальню, дитячу кімнату, дві ванні кімнати й окрему гардеробну.
- Ищу идею Простір для гармонії: як природа, естетика й турбота про собак стали основою сучасного дому Дім для активної жінки та її чотирьох собак у передмісті Києва — це історія про інтеграцію природи у внутрішній простір, увагу до деталей і пошук балансу між естетикою та функціональністю. Архітекторка Олександра Вдовиченко створила інтер’єр, що стає продовженням навколишнього ландшафту та відображає цінності своєї господині.
- Ищу идею Hram гедонізму в серці Києва від студії YOD Hram – музичний бар, натхненний духом гедонізму, розташований у серці Києва на цокольному поверсі ділового центру. Поруч знаходяться такі знакові місця, як центральна синагога, Палац Спорту та Площа Українських Героїв. Бар позиціонує себе як простір, де людина є головною цінністю незалежно від релігії, віку, гендеру чи музичних уподобань.
-
Ukrainian Design and Innovation Week 2024: підсумки третього сезону
Подія - Ищу идею RELOGGED: пересмислення зрубу від Balbek Bureau Уявіть собі приватний будинок на березі річки, прихований серед природи, де сучасний дизайн перетинається з автентичною архітектурною традицією зрубу. Це проєкт Relogged від української Balbek Bureau, де традиційна естетика зрубу була переосмислена з метою створення простору, що гармонійно поєднує природну простоту й сучасний комфорт.
- Ищу идею "Жайворонки" на Подолі: інтер'єр, що поєднує свободу та функціональність З розвитком сучасних інтер'єрних тенденцій на перший план виходить вміння поєднувати естетику з раціональним використанням простору. Кафе "Жайворонки" на Подолі демонструє тонке мистецтво архітектурного балансу, де кожен елемент несе як естетичну, так і практичну цінність, трансформуючи невелику площу в багатофункціональний простір для відпочинку та роботи. Єлизавета Одінцова та її команда з Design Buro Odintsova перетворили невелике приміщення у житловому комплексі Podil Plaza Residence на затишне кафе для сніданків, де відвідувачі можуть насолоджуватись комфортом і домашньою атмосферою в будь-який час доби.
- Ищу идею Грація в деталях: інтер’єр від Ольги Русакової в ЖК «Республіка» Інтер’єр цієї квартири, спроєктований дизайнеркою Ольгою Русаковою в житловому комплексі «Республіка», – приклад ретельно продуманого простору, де поєднуються сучасний підхід до дизайну та максимальна увага до комфорту мешканців.
- Ищу идею Функціональність і мистецтво: інтер'єр квартири від DIHOME крізь призму супрематизму У світі дизайну, де сміливі рішення поєднуються з історією, важливо знаходити нові форми вираження, які водночас вшановують минуле. Проєкт квартири в стилі українського авангарду від дизайнерки Євгенії Ситник – яскравий приклад такого підходу. Сучасний супрематизм, натхненний рухом, що зародився понад століття тому в Україні, став основою для створення цього оригінального простору в Києві.