Глен Мартін Тейлор та відновлена ним кераміка
Ева Шилингер
За допомогою лаку, змішаного із порошком із золота, срібла чи платини, японці дарують нове життя розбитим виробам із кераміки — вазам, чашкам, тарілкам — наголошуючи на слідах їхньої історії. Американський художник Глен Мартін Тейлор переосмислює стародавнє мистецтво кінцугі, розповідаючи історію свого життя та своєї родини.
Замість лаку з дорогоцінним порошком Тейлор застосовує несподівані та місцями приголомшливі матеріали. Старовинні намистини та колючий дріт, столові прилади та котушки ниток, шкіряні ремінці та ножиці доповнюють тендітну порцеляну, створюючи емоційні та виразні висловлювання про суть речей.
Читайте також: Ремонт дороги золотом.
«Усі мої роботи – це розповідь про мене, автопортрет. Окремо чи частинами, це все я», – коментує митець.
Публікуючи роботи на своїх сторінках у фейсбуці та інстаграм, художник іноді супроводжує їх місткими та образними коментарями. Один з них він присвятив прабабусі:
«Моя прапрабабуся Еліза одна виростила шістьох дітей. Розбита сім'я: її чоловік помер молодим під час Громадянської війни. Записи про неї розкривають лише звання „прачка“ чи „вдова“, саме ж моє існування демонструє родовід сили та наполегливості».
«Мистецтво – це те, як ми розкриваємо свою оголену душу. Якщо ні, ви створюєте його неправильно». (З інтерв'ю Глена Мартіна Тейлора виданню Fourline Design).
«Краса життя не буває без шпильок. За іронією долі ці шпильки дозволяють нам більше цінувати красу життя. Вимушують згадувати про них у скрутну хвилину, роблять нас сильнішими та витривалішими. Свято життя оточує нас усюди, достатньо лише поглянути по обидва боки дороги», — ділиться роздумами Глен Мартін Тейлор.
-
Модерністський шедевр Келвіна Штрауба: будинок у Пасадені за майже 3 мільйона доларів
-
Офіс для нью-йоркської кіностудії від бюро Civilian
-
Nudo: меблі з каменю від Келлі Вестлер
-
Monument House: кольоровий модернізм у каліфорнійській пустелі
Архітектура -
У США випустили монету на честь острова Зміїний
- Ищу идею Bay View – новий надсучасний кампус Google Технологічна компанія Google запросила студії Heatherwick studio та Bjarke Ingels Group розробити новий кампус Bay View та штаб-квартиру в Маунтін-В'ю, штат Каліфорнія. Дизайн перших індивідуальних офісних будівель Google повинен був фізично показувати характерний підхід компанії до роботи. Життєдіяльність кампусу відбувається завдяки самостійно генерованій електроенергії, а будівля серед інших відрізняється позитивним водопостачанням та найбільшою геотермальною установкою у Північній Америці.
- Ищу идею Anonymous Women: фотопроєкт невиразних, проте яскравих жінок Щодень фотографи з усього світу шукають нові способи розповісти унікальні візуальні історії або зловити в кадр те, чого інші не помічають. Фотографиня Петті Керролл вже багато років досліджує американську культуру, тему будинку та місця жінки в ньому. З новими світлинами з серії «Anonymous Women» («Анонімні жінки»), яку жінка постійно поповнює, ми хочемо сьогодні вас познайомити.
-
Історія будинку з картини «Американська готика»
- Ищу идею Лимонний сад поміж будівельного риштування: унікальна інсталяція у середмісті Нью-Йорку На ділянці між Дев'ятою та Десятою авеню, обмеженою вулицями West 31st та West 33rd, Нью-Йорк, розгорнулося активне будівництво. Нині там будують Manhattan West — новий комплекс площею близько 500 тисяч кв. метрів, що символізує оновлення західної частини Манхеттену. Зазвичай, будівництво — процес, що викликає швидше відразу, аніж захват містян, проте не цього разу. Разом з будівельним риштуванням забудовник встановив інсталяцію, де металеві конструкції маскуються лимонними деревами, а замість пилу від будівельних матеріалів, прохожі відчувають цитрусовий аромат.
-
«Шкідники» Джима Бахора, або мозаїчні латки на дорогах Нью-Йорка