Home. Sweet home
Анастасия Белогривцева
Уютный интерьер квартиры от Alexandr Grabovskiy
Над оформлением этой уютной квартиры общей площадью 80 кв.м работал дизайнер из Днепра Александр Грабовский. С данным проектом автора интерьера связывают самые теплые воспоминания, ведь с заказчиками сложились не просто доверительные, а даже дружеские отношения. Сотрудничество сторон складывалось самым приятным и легким образом, ведь все понимали друг друга с полуслова.
Александр Грабовский предпочитает использовать в оформлении интерьерных проектов натуральные материалы: массив дерева, природный камень, натуральный текстиль. Не стал исключением и этот объект, где такая «природная комплектация» эффектно влияет на настроение жильцов, их самочувствие и общую теплую атмосферу, царящую в доме. Интересные фактуры и приятная глазу цветовая палитра делают пространство актуальным в любое время года вопреки постоянным изменениям интерьерной моды.
Во всех своих проектах особое внимание Александр уделяет освещению. По словам архитектора, грамотно расположенные осветительные приборы в интерьере влияют не только на восприятие интерьера человеком, но и на общую архитектуру помещения. Свет, направленный снизу вверх, визуально увеличивает пространство и "поднимает потолок" (в этом проекте его высота и без того превышает 3м), а декоративные приборы освещения (в данном случае — настенные гипсовые светильники над диваном) подчеркивают рельефную фактуру стены, делают пространство гостиной более камерным и располагающим к отдыху.
Реализация проекта была завершена весной этого года. Многие строительные вопросы были решены благодаря специалистам компании MANEZH, за керамические изделия стоит благодарить Сергея Горбаня, различные сценарии освещения были реализованы с помощью компании Expolight.
Фото: Александр Ангеловский
Читайте также: Нouse in the forest. Загородный особняк от Александра и Юлии Грабовских.
- Ищу идею Інтер’єр для молодої пари від Alta Idea Design Studio Студія Alta Idea Design Studio представила інтер’єр, який поєднує чуттєвий мінімалізм із функціональністю сучасного простору. Проєкт розпочинався з чистого аркуша — повністю відкритої площі 116 кв.м без стін та перегородок. Завданням було створити простір для молодої подружньої пари, що включає зону вітальні та кухні, спальню, дитячу кімнату, дві ванні кімнати й окрему гардеробну.
- Ищу идею Lines of Light: розумний дизайн для оренди Перед дизайнером Тетяною Рогозою, засновницею студії Rogoza Design Interior, стояло завдання створити стильний та функціональний інтер’єр для житла, яке відповідає сучасним потребам орендарів Києва. Завдяки професійному підходу та глибокому розумінню специфіки орендного ринку, дизайнерці вдалося перетворити 51 квадратів на універсальний та естетично привабливий житловий простір.
- Ищу идею Little Soul: львівський інтер’єр на 48 кв.метрах від студії MOC_IN Квартира "Little Soul" – це доказ того, що навіть у невеликому просторі можна створити житло, яке вражає елегантністю, продуманістю та сучасністю. Авторка проєкту Василина Черняєва, дизайнерка інтер’єру та засновниця студії MOC_IN, реалізувала цей проєкт у одному з сучасних житлових комплексів Львова, перетворивши квартиру площею 48 м² на приклад гармонійного поєднання функціональності, комфорту та вишуканого дизайну.
- Ищу идею Грація в деталях: інтер’єр від Ольги Русакової в ЖК «Республіка» Інтер’єр цієї квартири, спроєктований дизайнеркою Ольгою Русаковою в житловому комплексі «Республіка», – приклад ретельно продуманого простору, де поєднуються сучасний підхід до дизайну та максимальна увага до комфорту мешканців.
- Ищу идею Функціональність і мистецтво: інтер'єр квартири від DIHOME крізь призму супрематизму У світі дизайну, де сміливі рішення поєднуються з історією, важливо знаходити нові форми вираження, які водночас вшановують минуле. Проєкт квартири в стилі українського авангарду від дизайнерки Євгенії Ситник – яскравий приклад такого підходу. Сучасний супрематизм, натхненний рухом, що зародився понад століття тому в Україні, став основою для створення цього оригінального простору в Києві.
- Ищу идею Алюзія на класицизм: інтер'єр квартири в Дніпрі від ArchObraz Інтер'єр, як і архітектура, є відображенням часу та місця. У сучасних реаліях, коли історичні будівлі часто зазнають змін, важливо відновлювати їхню атмосферу, зберігаючи при цьому власну індивідуальність. Одним із прикладів такого балансу між минулим і сучасним є квартира в центрі Дніпра, яка, незважаючи на втрату оригінальних елементів неокласицизму, отримала нове життя завдяки талановитій інтерпретації архітекторів Антоніни та Олексія Образцових, а також Костянтина Бусаргіна з бюро ArchObraz.
-
Катерина Ярова: архітектура як шлях до відновлення
Інтерв'ю -
Двоповерхова квартира в Києві від дизайн-студії Planium
Вибір редакції - Ищу идею True Values: легка класика від Azovskiy+Pahomova Створюючи інтер'єр цієї квартири у Дніпрі, Azovskiy+Pahomova керувалися принципами класичного інтер'єру. Замовникам хотілося солідності, затишку та краси, тому лейтмотивом у проєкті стали авторські меблі та дизайнерські предмети.
- Ищу идею V.Concept: пентхаус для молодого подружжя у Києві Пентхаус площею 272 кв. метрів в одній з новобудов столиці — проєкт студії V.Concept. Замовники – молода пара, котра на стадії розробки проєкту планувала стати батьками. Над інтер'єрами двоповерхового простору працювали Вікторія Вітковська, Вікторія Ступак та Олена Конопацька. Серед особливостей пентхаусу — чимала площа, панорамне скління, приватна тераса та вигідне розташування у центрі Києва.