Інтер'єр для чотирьох світоглядів від архітектурного бюро CHIGAROV
Chigarov
У сучасному надшвидкому світі, в часи постійного цунамі викликів та випробувань, вкрай важливо мати прихисток – затишну оселю, надійний форпост захисту від негараздів та інформаційного натиску. Оселю, що гармонійно поєднає вподобання людей різних поколінь та світоглядів, та повністю відповідатиме внутрішньому світосприйняттю його мешканців. Створити саме такий простір для чотирьох зовсім різних особистостей, враховуючи індивідуальність кожного, вдалося архітектурному бюро CHIGAROV.
Трохи більше 100 квадратних метрів площі та повна довіра замовника, сім’ї успішних, знаних лікарів з двома активними дітьми, різними за віком, статтю й уподобаннями — наша коштовна палітра можливостей для тонкої гри на контрастах характерів особистостей, сміливих поєднань фактур та матеріалів у інтер’єрі та його глибокого художнього осмислення.
Прискіпливо вивчивши ритм життя та вподобання кожного героя, ми створили проект урбаністичного інтер’єру з елементами лофту. Непомітна з першого погляду, але стала ознака «лофтовості» інтер’єру, варто лише підняти погляд — необроблена бетонна стеля, однакова для усіх кімнат помешкання. У тандемі з золотавою натуральною паркетною дошкою на підлозі, стеля зовсім не виглядає надмірно важкою, залишаючись стильною «родзинкою» інтер’єру.
Серце помешкання — місце, де такі різні, але найрідніші один одному, мешканці збираються разом, де відбуваються важливі моменти життя родини, має надважливе значення. Домінуючою для цієї зони була обрана стримана, майже монохромна кольорова гамма — адже саме нейтральне оздоблення є найкращим тлом для прояву різнобарвних, контрастних за характером, мешканців. Вільний простір вітальні, об’єднаної з кухнею та передпокоєм, у композиційному центрі — півкруглій рельєфній стіні — вибухає яскраво зеленими хаотичними спалахами. Вертикальне озеленення штучним мохом надає необхідний акцент, що об’єднує простір, в якому легко дихається та думається. Графітні поверхні, однакові за кольором, але такі різні за фактурами, вмикають другий, глибший рівень інтелектуального сприйняття простору вітальні. Справжній бенкет для допитливого та чуттєвого розуму увінчує декор — сімейний кросворд з ім’ям чотирилапого друга у базисі, наче символічний маніфест: «у цьому домі кожен важливий!».
День і ніч, інь і ян, постійна взаємодія полярних, але нерозривних явищ, що народжує життя — концепція погляду на інтер’єр простору Його та Її, спальні подружжя. Зустріч чорного і білого, сміливе використання дуже різних, контрастних для сприйняття, фактур, та побудоване на нюансах поєднання теплих півтонів підсилюється тонкою грою світла та дзеркал. Мерехтливий, необтяжуючий ефект м’якого чуттєвого освітлення — результат надзвичайно точного розрахунку різнорівневих й різноспрямованих джерел світла та нетривіального розташування дзеркальної панелі під стелею.
Вишукана гра світла і фактур продовжується у оформленні вбиральні. Дзеркальні поверхні та декілька джерел освітлення, розташованих на різному рівні, працюють на оптичний ефект збільшення простору — вбиральня зсередини здається значно більшою, ніж ззовні. Бульбашки світильників та кругла раковина вмивальника — наче відлуння незвичайної закругленої форми «секретного» приміщення, схованого за декоровану мохом півкруглу стіну вітальні.
Спальні старшої доньки, однієї з топових молодих фігуристок України, та молодшого сина, захопленого альпінізмом, продумані та спроектовані з урахуванням актуальних потреб та неминучого дорослішання дітей. Тут є все, чим живуть та дихають мешканці — іграшки, знаряддя для навчання та захоплень. Домінуючий білий колір та легке оздоблення вікон роблять простір дитячих кімнат світлим, наче наповненим повітрям. Вміло використані кольорові акценти та унікальний розпис — кольорові хмаринки та невагомі гори — надають інтер’єру дитячих кімнат індивідуальності та мрійливого настрою. Але мине лише мить, й кімнати дітей легко перетворяться на кімнати підлітків, а згодом і активних молодих людей.
Ця мить і є життя. Життя, яке варто жити наповнено та якісно, цінуючи кожну хвилину, прожиту поряд з найближчими серцю людьми. Створюючи один для одного власний, сталий світ затишку та безпеки.
Читайте також: Солідний та надійний: 5 українських осель, де дизайнери використали синій.
- Ищу идею Інтер’єр для молодої пари від Alta Idea Design Studio Студія Alta Idea Design Studio представила інтер’єр, який поєднує чуттєвий мінімалізм із функціональністю сучасного простору. Проєкт розпочинався з чистого аркуша — повністю відкритої площі 116 кв.м без стін та перегородок. Завданням було створити простір для молодої подружньої пари, що включає зону вітальні та кухні, спальню, дитячу кімнату, дві ванні кімнати й окрему гардеробну.
- Ищу идею Lines of Light: розумний дизайн для оренди Перед дизайнером Тетяною Рогозою, засновницею студії Rogoza Design Interior, стояло завдання створити стильний та функціональний інтер’єр для житла, яке відповідає сучасним потребам орендарів Києва. Завдяки професійному підходу та глибокому розумінню специфіки орендного ринку, дизайнерці вдалося перетворити 51 квадратів на універсальний та естетично привабливий житловий простір.
- Ищу идею Little Soul: львівський інтер’єр на 48 кв.метрах від студії MOC_IN Квартира "Little Soul" – це доказ того, що навіть у невеликому просторі можна створити житло, яке вражає елегантністю, продуманістю та сучасністю. Авторка проєкту Василина Черняєва, дизайнерка інтер’єру та засновниця студії MOC_IN, реалізувала цей проєкт у одному з сучасних житлових комплексів Львова, перетворивши квартиру площею 48 м² на приклад гармонійного поєднання функціональності, комфорту та вишуканого дизайну.
- Ищу идею Грація в деталях: інтер’єр від Ольги Русакової в ЖК «Республіка» Інтер’єр цієї квартири, спроєктований дизайнеркою Ольгою Русаковою в житловому комплексі «Республіка», – приклад ретельно продуманого простору, де поєднуються сучасний підхід до дизайну та максимальна увага до комфорту мешканців.
- Ищу идею Функціональність і мистецтво: інтер'єр квартири від DIHOME крізь призму супрематизму У світі дизайну, де сміливі рішення поєднуються з історією, важливо знаходити нові форми вираження, які водночас вшановують минуле. Проєкт квартири в стилі українського авангарду від дизайнерки Євгенії Ситник – яскравий приклад такого підходу. Сучасний супрематизм, натхненний рухом, що зародився понад століття тому в Україні, став основою для створення цього оригінального простору в Києві.
- Ищу идею Алюзія на класицизм: інтер'єр квартири в Дніпрі від ArchObraz Інтер'єр, як і архітектура, є відображенням часу та місця. У сучасних реаліях, коли історичні будівлі часто зазнають змін, важливо відновлювати їхню атмосферу, зберігаючи при цьому власну індивідуальність. Одним із прикладів такого балансу між минулим і сучасним є квартира в центрі Дніпра, яка, незважаючи на втрату оригінальних елементів неокласицизму, отримала нове життя завдяки талановитій інтерпретації архітекторів Антоніни та Олексія Образцових, а також Костянтина Бусаргіна з бюро ArchObraz.
-
Двоповерхова квартира в Києві від дизайн-студії Planium
Вибір редакції - Ищу идею True Values: легка класика від Azovskiy+Pahomova Створюючи інтер'єр цієї квартири у Дніпрі, Azovskiy+Pahomova керувалися принципами класичного інтер'єру. Замовникам хотілося солідності, затишку та краси, тому лейтмотивом у проєкті стали авторські меблі та дизайнерські предмети.
- Ищу идею V.Concept: пентхаус для молодого подружжя у Києві Пентхаус площею 272 кв. метрів в одній з новобудов столиці — проєкт студії V.Concept. Замовники – молода пара, котра на стадії розробки проєкту планувала стати батьками. Над інтер'єрами двоповерхового простору працювали Вікторія Вітковська, Вікторія Ступак та Олена Конопацька. Серед особливостей пентхаусу — чимала площа, панорамне скління, приватна тераса та вигідне розташування у центрі Києва.
- Ищу идею Фен-шуй у тропічних відтінках: проєкт квартири від Luka Design в столичному ЖК Нова Англія Інтер'єрна студія Luka Design під керівництвом Анастасії Лукашової отримала незвичайне завдання: створити дизайн видовженої квартири в київському ЖК Нова Англія. Замовниця, яка мешкає на далекому тропічному острові, бажала втілити у своєму майбутньому помешканні атмосферу теплоти та екзотики. Водночас вона залишила відкриті можливості для експериментів з кольором та меблями, надавши дизайнерам повну свободу для творчості.