Іржавий офіс у Індії
Анастасия Белогривцева
Креативний сталевий офіс від архітектора Санджея Пурі
Індійський архітектор Санджей Пурі, відомий завдяки своїм проектам офісних приміщень, нещодавно представив черговий обєкт – офісну будівлю девелопера з нерухомості у місті Сурат (Індія).
Будівля привертає увагу не лише завдяки чудовій локацїї (офіс звели на невеликій ділянці на перетині двох доріг), а й за рахунок зовнішнього вигляду. Всі стіни будівлі облицьовані сталлю, що навмисне пошкоджена іржею та має зістарений вигляд. Тому, проїзджаючі повз, місцеві жителі чи гості Сурату стовідсотково звертають увагу на компанію з нерухомості.
Високі незграбні іржаві стіни та фасад нагадують чи то плавники, чи то вітрила, чи то стіни фортеці. Та такий креатив має своє функціональне виправдання: фасад слугує захистом від нещадного сонця Сурата. Так, під час руху небесного світила кожне "вітрило" перекриває активні сонячні промені з північної та південної сторін, забезпечуючи прохолоду в приміщенні.
Споруда, що виконана у формі півмісяця, розділена на дві частини, одна з котрих – громадська, адже зустрічає відвідувачів, інша – робоча, з офісами та кабінетами для співробітників.
- Ищу идею Zaha Hadid Architects: станція метро в Ер-Ріяді У грудні 2024 року відкрилася станція метрополітену King Abdullah Financial District (KAFD), спроєктована архітектурним бюро Zaha Hadid Architects (ZHA). Розташована в столиці Саудівської Аравії Ер-Ріяді, станція вражає своїм характерним хвилеподібним решітчастим фасадом, який поєднує сучасну естетику та функціональність.
-
Кубічна церква Frihamnskyrkan: сучасний простір для шведської громади
Архітектура - Ищу идею Людиноцентрична архітектура: проєкт багатоквартирного будинку для сучасних міст від IK-architects Архітектурне бюро IK-architects, засноване Катериною Яровою, презентувало своє бачення багатоквартирного будинку, що відповідає викликам сучасного міста. Проєкт Nordic Nest, створений для Київської області, демонструє інноваційний підхід до архітектури, орієнтованої на людину.
- Ищу идею Будинок із земляних блоків на Майорці: традиційна архітектура та сучасні екологічні рішення В іспанській сільській місцевості Бініссалем, на мальовничому острові Майорка, студія munarq створила винятковий приклад архітектури, яка об’єднує традиційні будівельні методи та сучасні підходи до сталого розвитку. Проєкт Ca na Pau демонструє динамічний зв’язок між архітектурою та природним середовищем, ставши зразком гармонійного впровадження екологічних рішень у сучасні домівки.
-
Музей кераміки в Китаї: новий архітектурний шедевр від Kengo Kuma
Архітектура -
Katajanokan Laituri: найбільша дерев’яна будівля у Фінляндії як втілення сучасної архітектури
Архітектура -
Оглядова вежа у шведському заповіднику: поєднання архітектури та інженерного мистецтва
Архітектура -
Автостоянка майбутнього від Ateliers O-S Architectes
Архітектура -
Скляний торговий центр у Сеулі: редизайн від Heatherwick Studio
Архітектура -
Проєкт з благоустрою та озеленення територіх одеського ЖК від Bee Landscaping Bureau