Комплекс соціального житла в Брукліні за проєктом Studio Libeskind
Анастасия Белогривцева
У Брукліні завершено будівництво The Atrium at Sumner Houses – комплексу доступного житла, призначеного для літніх людей. Проєкт, розрахований на 190 апартаментів, був створений командою студії Даніеля Лібескінда. Концепція 11-поверхової споруди була натхнена особистим досвідом архітектора, який мешкав в Об'єднаному житловому кооперативі в Бронксі наприкінці 1950-х – на початку 1960-х років.
Лібескінд прагнув створити простір, у якому мешканці почувалися б як удома.
«Я сподіваюся, що цей проєкт слугуватиме яскравим прикладом того, як хороший дизайн може позитивно вплинути на суспільство», – розповідає архітектор.
На першому поверсі будівлі розташовані засклений вестибюль і громадський простір площею понад 770 квадратних метрів. Вище розташовані самі апартаменти – гнучкі житлові простори, що оточують центральний атріум. Крім того, мешканці комплексу мають доступ до загального саду, пралень, комп'ютерної та тренажерної залів і приміщення для зберігання велосипедів.
Фото: Hufton + Crow
- Ищу идею Zaha Hadid Architects: станція метро в Ер-Ріяді У грудні 2024 року відкрилася станція метрополітену King Abdullah Financial District (KAFD), спроєктована архітектурним бюро Zaha Hadid Architects (ZHA). Розташована в столиці Саудівської Аравії Ер-Ріяді, станція вражає своїм характерним хвилеподібним решітчастим фасадом, який поєднує сучасну естетику та функціональність.
-
Кубічна церква Frihamnskyrkan: сучасний простір для шведської громади
Архітектура - Ищу идею Людиноцентрична архітектура: проєкт багатоквартирного будинку для сучасних міст від IK-architects Архітектурне бюро IK-architects, засноване Катериною Яровою, презентувало своє бачення багатоквартирного будинку, що відповідає викликам сучасного міста. Проєкт Nordic Nest, створений для Київської області, демонструє інноваційний підхід до архітектури, орієнтованої на людину.
- Ищу идею Будинок із земляних блоків на Майорці: традиційна архітектура та сучасні екологічні рішення В іспанській сільській місцевості Бініссалем, на мальовничому острові Майорка, студія munarq створила винятковий приклад архітектури, яка об’єднує традиційні будівельні методи та сучасні підходи до сталого розвитку. Проєкт Ca na Pau демонструє динамічний зв’язок між архітектурою та природним середовищем, ставши зразком гармонійного впровадження екологічних рішень у сучасні домівки.
-
Музей кераміки в Китаї: новий архітектурний шедевр від Kengo Kuma
Архітектура -
Katajanokan Laituri: найбільша дерев’яна будівля у Фінляндії як втілення сучасної архітектури
Архітектура -
Оглядова вежа у шведському заповіднику: поєднання архітектури та інженерного мистецтва
Архітектура -
Автостоянка майбутнього від Ateliers O-S Architectes
Архітектура -
Скляний торговий центр у Сеулі: редизайн від Heatherwick Studio
Архітектура -
Проєкт з благоустрою та озеленення територіх одеського ЖК від Bee Landscaping Bureau