Квінтесенція природи в інтер'єрі від BondarenkoDesign
HIS
Здоровий спосіб життя як головна ідея оформлення простору
Здається, команда студії BondarenkoDesign зробила все, щоб ця квартира стала уособленням натуральності та екологічності, адже тут концепція близькості з природою реалізована в кожній деталі. Перш за все за відпочинок та релакс відповідають одна зі спелень та ванна кімната. Ці функціональні зони можуть бути об'єднані воєдино разом з гардеробною, а можуть стати повністю автономними завдяки розсувним дзеркальним дверям, що, безумовно, візуально збільшують оселю.
Потрапляючи до еко спальні, ми занурюємося в атмосферу теплих відтінків дерева, зеленого моху та білого натурального мармуру. Бетонні стіни, які асоціюються з лофтом, відіграють роль нейтрального фону. Стіна біля ліжка виконана з вертикальних дерев'яних ламелей медового кольору. Основне освітлення спальні ― це три стельових світильника у вигляді водяних кругів від крапель. Колірним акордом стало яскраве затишне крісло.
Напрямок Wellness відчувається і у санвузлі. Студія на чолі з Денисом Бондаренко підішли до організації цієї зони найбіль вибагливо. Джакузі виконана у вигляді еліпса, адже саме таку форму має натуральна галька, яка була викладенна у підніжжя ванни. Умивальник вмонтований у цілісний сляб мармуру, над ним ― захована система з вбудованими дзеркальними шафами для зберігання засобів гігієни.
«Зверніть увагу на підлогу. Вона створена з дерева та мармуру. Тільки уявіть, як приємно йти босоніж по дереву, адже воно завжди тепле ... Ступаєш далі і ноги відчувають гладку обтічну поверхню каменю, немов на Середземноморському узбережжі ... Навколо Вас природне світло, природні зелені відтінки, шум води ... і ми ніби вже й не у ванній, а далеко-далеко, на острові релаксу і спокою», ― коментує Денис.
У торці санвузла розміщена душова з вбудованою паровою лазнею для прийняття розслаблюючих термальних процедур. На склі, яке відокремлює кабіну і санвузол, нанесений малюнок збільшеної структури листя. Навіть такою непомітною деталлю автор витримав і підкреслив концепцію натуральності.
Гостьова кімната була обділена природним освітленням, і тут перед дизайнерами постало завдання наповнити її приємним світлом для комфортного перебування гостей. Вирішенням цього питання стало розміщення по всій стіні декоративних панелей у вигляді великих жалюзі, які злегка відкриті, а за ними пробивається природне світло теплого відтінку.
Варта уваги і окрема білосніжна спальня. Тут при узголів'ї ліжка були використані фотошпалери з зображенням гілок дерева, з яких органічно з'являються бра. Напроти ліжка у вигляді зигзагу встановлений робочий стіл, конструкція якого перетікає в шафу зі шпонованим фасадом. Основне освітлення на стелі виконане у вигляді сфери з опцією нахилу: в бік ліжка або робочого місця. Цей світильник об'єднує всю кімнату навколо себе і ставить головний акорд у центрі простору.
Фото: Іван Авдєєнко
- Ищу идею Грація в деталях: інтер’єр від Ольги Русакової в ЖК «Республіка» Інтер’єр цієї квартири, спроєктований дизайнеркою Ольгою Русаковою в житловому комплексі «Республіка», – приклад ретельно продуманого простору, де поєднуються сучасний підхід до дизайну та максимальна увага до комфорту мешканців.
- Ищу идею Функціональність і мистецтво: інтер'єр квартири від DIHOME крізь призму супрематизму У світі дизайну, де сміливі рішення поєднуються з історією, важливо знаходити нові форми вираження, які водночас вшановують минуле. Проєкт квартири в стилі українського авангарду від дизайнерки Євгенії Ситник – яскравий приклад такого підходу. Сучасний супрематизм, натхненний рухом, що зародився понад століття тому в Україні, став основою для створення цього оригінального простору в Києві.
- Ищу идею Алюзія на класицизм: інтер'єр квартири в Дніпрі від ArchObraz Інтер'єр, як і архітектура, є відображенням часу та місця. У сучасних реаліях, коли історичні будівлі часто зазнають змін, важливо відновлювати їхню атмосферу, зберігаючи при цьому власну індивідуальність. Одним із прикладів такого балансу між минулим і сучасним є квартира в центрі Дніпра, яка, незважаючи на втрату оригінальних елементів неокласицизму, отримала нове життя завдяки талановитій інтерпретації архітекторів Антоніни та Олексія Образцових, а також Костянтина Бусаргіна з бюро ArchObraz.
-
Катерина Ярова: архітектура як шлях до відновлення
Інтерв'ю -
Двоповерхова квартира в Києві від дизайн-студії Planium
Вибір редакції - Ищу идею True Values: легка класика від Azovskiy+Pahomova Створюючи інтер'єр цієї квартири у Дніпрі, Azovskiy+Pahomova керувалися принципами класичного інтер'єру. Замовникам хотілося солідності, затишку та краси, тому лейтмотивом у проєкті стали авторські меблі та дизайнерські предмети.
- Ищу идею V.Concept: пентхаус для молодого подружжя у Києві Пентхаус площею 272 кв. метрів в одній з новобудов столиці — проєкт студії V.Concept. Замовники – молода пара, котра на стадії розробки проєкту планувала стати батьками. Над інтер'єрами двоповерхового простору працювали Вікторія Вітковська, Вікторія Ступак та Олена Конопацька. Серед особливостей пентхаусу — чимала площа, панорамне скління, приватна тераса та вигідне розташування у центрі Києва.
- Ищу идею Фен-шуй у тропічних відтінках: проєкт квартири від Luka Design в столичному ЖК Нова Англія Інтер'єрна студія Luka Design під керівництвом Анастасії Лукашової отримала незвичайне завдання: створити дизайн видовженої квартири в київському ЖК Нова Англія. Замовниця, яка мешкає на далекому тропічному острові, бажала втілити у своєму майбутньому помешканні атмосферу теплоти та екзотики. Водночас вона залишила відкриті можливості для експериментів з кольором та меблями, надавши дизайнерам повну свободу для творчості.
-
Проєкт Darvina від Насті Мірзоян: сучасний інтер’єр у історичному центрі Києва
Вибір редакції - Ищу идею CAPE QUIET: простір для відпочинку та перезавантаження від loft buro Апартаменти CAPE QUIET пропонують мінімалістичний простір, призначений для відпочинку та перезавантаження. Це компактне багатофункціональне приміщення демонструє як архітектурну, так і економічну винахідливість.