Minima | Maxima: малая архитектурная форма в Казахстане, созданная к Expo 2017
HIS
Отвлекитесь на пару минут от новых смартфонов Apple (которых у вас нет) и насладитесь архитектурной скульптурой от Marc Fornes / Theverymany под названием “Minima | Maxima”
Скульптуру “Minima | Maxima” Marc Fornes / Theverymany создали в преддверии Expo 2017 в Астане, Казахстан. Проект расширяет исследования и разработки авторов в области изучения структурной целостности объекта из ультратонких, самонесущих компонентов из порошкового алюминия. Тщательно продуманный переход от плиссированного основания к гладкой и двукратно изогнутой непрерывной поверхности позволяет структуре достигать значительной высоты. После выставки скульптура останется в городе на постоянной основе.
Ознакомьтесь также со статьей Черты будущего: во Львове открыли библиотеку, аналогов которой в стране пока нет.
- Ищу идею Zaha Hadid Architects: станція метро в Ер-Ріяді У грудні 2024 року відкрилася станція метрополітену King Abdullah Financial District (KAFD), спроєктована архітектурним бюро Zaha Hadid Architects (ZHA). Розташована в столиці Саудівської Аравії Ер-Ріяді, станція вражає своїм характерним хвилеподібним решітчастим фасадом, який поєднує сучасну естетику та функціональність.
-
Кубічна церква Frihamnskyrkan: сучасний простір для шведської громади
Архітектура - Ищу идею Людиноцентрична архітектура: проєкт багатоквартирного будинку для сучасних міст від IK-architects Архітектурне бюро IK-architects, засноване Катериною Яровою, презентувало своє бачення багатоквартирного будинку, що відповідає викликам сучасного міста. Проєкт Nordic Nest, створений для Київської області, демонструє інноваційний підхід до архітектури, орієнтованої на людину.
- Ищу идею Будинок із земляних блоків на Майорці: традиційна архітектура та сучасні екологічні рішення В іспанській сільській місцевості Бініссалем, на мальовничому острові Майорка, студія munarq створила винятковий приклад архітектури, яка об’єднує традиційні будівельні методи та сучасні підходи до сталого розвитку. Проєкт Ca na Pau демонструє динамічний зв’язок між архітектурою та природним середовищем, ставши зразком гармонійного впровадження екологічних рішень у сучасні домівки.
-
Музей кераміки в Китаї: новий архітектурний шедевр від Kengo Kuma
Архітектура -
Katajanokan Laituri: найбільша дерев’яна будівля у Фінляндії як втілення сучасної архітектури
Архітектура -
Оглядова вежа у шведському заповіднику: поєднання архітектури та інженерного мистецтва
Архітектура -
Автостоянка майбутнього від Ateliers O-S Architectes
Архітектура -
Скляний торговий центр у Сеулі: редизайн від Heatherwick Studio
Архітектура -
Проєкт з благоустрою та озеленення територіх одеського ЖК від Bee Landscaping Bureau