Модерністський шедевр Келвіна Штрауба: будинок у Пасадені за майже 3 мільйона доларів
HIS
The Wirick House, збудований у 1958 році за проєктом американського архітектора Келвіна Штрауба (Calvin Straub), став іконою каліфорнійського модернізму та одним із яскравих прикладів стояково-балкової архітектури. Цей стиль, відомий своїм використанням масштабного скління, металевих каркасів та дерев’яних рейок, задає ритм та легкість конструкції, гармонійно вписуючи будинок у навколишній ландшафт.
Архітектор надав особливого значення зонуванню простору. У вітальні, поруч із каміном, Штрауб створив затишну нішу — приватне місце для відпочинку в межах спільної зони. Кухня, розташована неподалік, відокремлена стильними вбудованими шафами, які органічно поєднуються з інтер’єром. Особливо цікавою є прихована деталь: з вітальні через непомітні двері можна потрапити до підсобного приміщення з підйомним механізмом.
На цьому ж рівні знаходиться головна спальня, яка з’єднується з просторою гардеробною та ванною кімнатою. Серцем будинку є їдальня зі скляними стінами, звідки відкривається вражаючий панорамний вид на навколишній природний ландшафт.
Оригінальні деталі середини XX століття, якими багатий інтер’єр, збереглися донині. Серед них — стільниці з дерева та нержавіючої сталі, пробкові підлоги, вбудовані меблі у двох спальнях на першому поверсі та численні шафи, що стали невід’ємною частиною функціонального дизайну.
Резиденція знаходиться в історичному районі Поппі-Пік, Пасадена, який славиться своєю архітектурною спадщиною та мальовничими краєвидами. Унікальний дім, виконаний у стилі модернізму, зараз виставлений на продаж за 2,98 мільйона доларів.
Фото: Sterling Reed
- Ищу идею Простір для гармонії: як природа, естетика й турбота про собак стали основою сучасного дому Дім для активної жінки та її чотирьох собак у передмісті Києва — це історія про інтеграцію природи у внутрішній простір, увагу до деталей і пошук балансу між естетикою та функціональністю. Архітекторка Олександра Вдовиченко створила інтер’єр, що стає продовженням навколишнього ландшафту та відображає цінності своєї господині.
- Ищу идею RELOGGED: пересмислення зрубу від Balbek Bureau Уявіть собі приватний будинок на березі річки, прихований серед природи, де сучасний дизайн перетинається з автентичною архітектурною традицією зрубу. Це проєкт Relogged від української Balbek Bureau, де традиційна естетика зрубу була переосмислена з метою створення простору, що гармонійно поєднує природну простоту й сучасний комфорт.
-
Архітектурний мінімалізм і декоративність: дім Neville Park у Торонто
- Ищу идею Відновлення спадщини: проєкт SMART25 як симбіоз історії та сучасності Уявіть собі простір, який поєднує в собі дух минулого та сучасну функціональність — саме таким є проект SMART25, створений командою студії Т17. Вони взяли на себе амбіційне завдання — перетворити родинне львівське житло, якому вже майже 100 років, на комфортну та сучасну оселю.
-
Архітектурна студія SHOVK здобула Гран-Прі на XIV Всеукраїнському архітектурному конкурсі ІНТЕР’ЄР РОКУ
Подія -
«Вілла для життя та виживання» від студії NKey: автономний всесвіт на краю світу
Архітектура -
Dzen House: будинок гармонії та спокою від від Shovk Studio
Вибір редакції - Ищу идею Проєк Luxe від Kornienko Architects: від мрії до реальності Власники цього маєтку – досвідчені мандрівники, які відвідали найкращі готелі світу і мріяли про власний будинок, що буде схожий на найрозкішніший та найзручніший готель, якого вони ще не бачили. Для реалізації цієї мрії вони звернулися до Kornienko Architects, і так народилася концепція будинку Luxe.
-
Birdbox – будинок-шпаківня в Норвегії
- Ищу идею Krasnyk House: котедж у Карпатах Архітектори Аліна Саніна та Сергій Губарь звернулися до витоків гуцульської архітектури, щоб побудувати невеликий сучасний котедж у самому серці Карпат. Дворівневий будинок розташований у селі Красник Верховинського району Івано-Франківської області. Проста і лаконічна конструкція, що має характерні риси традиційних дерев'яних будівель, виконана з сучасних і довговічних матеріалів, які гарантують комфорт та затишок, тим самим сприяють розвитку туризму в регіоні.