На грани классики, модерна и авангарда
Стася Лимонченко
Сдержанная стилистика этой квартиры – нетипична для проектов студии BARABAN+, известных своими авангардными решениями и нестандартным применением обыденных вещей. Но даже здесь читается тонкий экспрессивный почерк авторов: мохнатое кресло-качалка около стеклянного дровника, объемная алая люстра Moooi в санузле, масштабные черно-белые фрески во всю стену.
Выбор сдержанной стилистики был продиктован как пожеланием заказчицы, так и расположением самой квартиры: в историческом центре Киева, с видом на ботанический сад имени Александра Фомина. Поэтому в основу была положена классика, но интерпретирована в современном интерьере через обилие зеркальных поверхностей, ненавязчивый лепной декор на стенах, благородные драгоценные материалы в отделке и цветовые сочетания.
Входная группа, модуль камина и оба санузла оформлены мрамором сорта Calacatta Lincoln. Этот классический элемент поддерживает паркетная доска из европейского ореха, выложенная французской елочкой. Мягкая мебель известных итальянских марок добавляет акценты в интерьер: в ее отделке присутствует и нейтральный бежевый, и яркий изумрудный оттенок, а также классический принт – pied-de-poule.
В обеденной и кухонной зонах чувствуется современный характер интерьера. Стеклянный стол Baxter с медными трубчатыми ножками дополняет лаконичная люстра Moooi и нестандартный дровник для камина, выполненный из стекла.
В спальне и санузле классические и современные элементы также идеально сбалансированы. Эти две зоны объединяет не только общая стилистика, но и масштабные фрески «Он и она» во всю стену.
Фото: Андрей Авдеенко
Читайте также: Киевская квартира немецких дипломатов.
-
Ukrainian Design and Innovation Week 2024: підсумки третього сезону
Подія - Ищу идею "Жайворонки" на Подолі: інтер'єр, що поєднує свободу та функціональність З розвитком сучасних інтер'єрних тенденцій на перший план виходить вміння поєднувати естетику з раціональним використанням простору. Кафе "Жайворонки" на Подолі демонструє тонке мистецтво архітектурного балансу, де кожен елемент несе як естетичну, так і практичну цінність, трансформуючи невелику площу в багатофункціональний простір для відпочинку та роботи. Єлизавета Одінцова та її команда з Design Buro Odintsova перетворили невелике приміщення у житловому комплексі Podil Plaza Residence на затишне кафе для сніданків, де відвідувачі можуть насолоджуватись комфортом і домашньою атмосферою в будь-який час доби.
- Ищу идею Грація в деталях: інтер’єр від Ольги Русакової в ЖК «Республіка» Інтер’єр цієї квартири, спроєктований дизайнеркою Ольгою Русаковою в житловому комплексі «Республіка», – приклад ретельно продуманого простору, де поєднуються сучасний підхід до дизайну та максимальна увага до комфорту мешканців.
- Ищу идею Функціональність і мистецтво: інтер'єр квартири від DIHOME крізь призму супрематизму У світі дизайну, де сміливі рішення поєднуються з історією, важливо знаходити нові форми вираження, які водночас вшановують минуле. Проєкт квартири в стилі українського авангарду від дизайнерки Євгенії Ситник – яскравий приклад такого підходу. Сучасний супрематизм, натхненний рухом, що зародився понад століття тому в Україні, став основою для створення цього оригінального простору в Києві.
-
Український дизайн: стійкість і інновації на конференції "Сучасні матеріали і технології"
Подія - Ищу идею Алюзія на класицизм: інтер'єр квартири в Дніпрі від ArchObraz Інтер'єр, як і архітектура, є відображенням часу та місця. У сучасних реаліях, коли історичні будівлі часто зазнають змін, важливо відновлювати їхню атмосферу, зберігаючи при цьому власну індивідуальність. Одним із прикладів такого балансу між минулим і сучасним є квартира в центрі Дніпра, яка, незважаючи на втрату оригінальних елементів неокласицизму, отримала нове життя завдяки талановитій інтерпретації архітекторів Антоніни та Олексія Образцових, а також Костянтина Бусаргіна з бюро ArchObraz.
-
Конференція: Сучасні матеріали і технології в будівництві та дизайні
Подія -
Катерина Ярова: архітектура як шлях до відновлення
Інтерв'ю