Натхненні Баугаузом: прості та яскраві меблеві новинки на HIS.UA
HIS
Колекції, з якими ми знайомимо вас сьогодні, попри мінімалістичний дизайн мають яскраве забарвлення та подекуди символічні форми. За словами виробника, на такі кольори та форми його надихнула архітектурна школа Баугауз. Ми ж і собі знаходимо схожість з «Композицією VIII» Василя Кандинського — живописця, графіка, теоретика мистецтв, одного з викладачів цієї німецької школи
Як і відомий Кандинський, український виробник при створенні цих меблів йшов від кольору до форми, та намагався створити меблеву композицію, яка буде головною дійовою особою в інтер'єрі після вас («Композиція VIII» вважається однією з найголовніших картин у творчості митця і є оптимальним виразом його теорії про емоційні властивості кольору, лінії й форми. Під час написання картини Кандинський працював над книгою «Точка і лінія на площині» (1926).
Меблі створюються з традиційних для українців матеріалів — метал і натуральне дерево, та фарбуються у відтінки RAL, які були обрані заздалегідь та відповідають колірним палітрам Баугаузу. Співвідношення ціни та якості — ще один критерій, який вплинув на формування лінійки, адже створювалася вона для середньостатистичного українця, який хоче отримати максимально якісний продукт за розумні гроші.
Тепер пропонуємо перейти до самих моделей та приміщень, яким вони відповідають.
Сучасний підхід до роботи привів до переосмислення таких понять як офіс та спальня. Люди стали більш мобільними й все частіше працюють з дому. При цьому далеко не у всіх квартирах є можливість виділити цілу кімнату під домашній офіс. Спальня і кабінет в одній кімнаті — варіант вирішення цього завдання. Головне, розташувати робочий стіл так, щоб не було спокуси перебратися на ліжко — тривала робота за ноутбуком в ліжку може не кращим чином позначитися на здоров'ї. Гарний варіант — стіл Bureau, який можна присунути до стіни та відповідні за стилістикою йому стілець та ліжко.
Багатофункціональний варіант — невелиий стіл збоку від ліжка, замість тумби. Гарний варіант для такого рішення — стіл Quattro. Знайдеться місце і для ноутбука, і для нічника, і для дзеркала — якщо стіл буде також використовуватися як туалетний.
Для улюблених предметів і необхідних дрібниць поруч з ліжком дизайнери створили зручний столик або полицю.
Такі ж предмети ідеальні для коридорів, аби зберігати ключі, особисті аксесуари від верхнього одягу, парасолі чи сумки. А якщо немає гардеробної, де можна зберігати верхній одяг, на допомогу прийде яскравий та мінімалістичний рейл.
Стелаж — ідеальний предмет для вітальні, якщо на ньому зберігаються книги, та для вбиральні, якщо на нього ви складаєте рукавички, парасолі та найулюбленіше взуття.
Попри карантинні обмеження, збиратися за сімейним столом — дозволяється. А якщо він буде ширший, а стільці стоятимуть якомога далі один від одного — ще краще.
Освітлення — важливий компонент будь-якого простору (перш за все приватного, якщо ви працюєте вдома). Тому попіклуйтеся як про основні, так і допоміжні джерела світла (торшери та настільні лампи).
Не забули ми й про мінімалістичні інтер'єрні аксесуари, натхненні школою Баугауз: настінні дзеркала, напільні дзеркала та декоративні журнальні столики.
Rondo дзеркальний журнальний столик
Та якщо усі ці меблі здалися вам занадто простими, чи дуже яскравими, зверніть на наше попереднє оновлення асортименту та Осінні новинки магазину: меблі для кухні та вітальні.
-
Крихти каміння: дизайн офісу від Luka Design
Вибір редакції - Ищу идею Колекція дзеркал «Four Seasons» 2024: поєднання мистецтва та технологій Panoptikum Collections презентує лімітовану колекцію декоративних дзеркал «Four Seasons», створену у колаборації дизайнерів Андрія Руденко та Влада Толочко. Натхненна зміною пір року, ця серія поєднує мистецтво, інновації та естетику. Колекція дебютувала на виставці в Києві під кураторством Жан-Франсуа Деклерка (Бельгія), продовжила свій успіх на Maison&Objet у Парижі, а вже у січні окремі її елементи будуть представлені на аукціоні Bonhams у Брюсселі. Решту робіт можна буде побачити у галереях Берліна та Гааги.
-
Український дизайн на вершині:«Стіни, що дихають» від MAKHNO Studioперемогли в Dezeen Awards 2024
Подія -
«Майбутнє Минулого»: проєкт зі свідомої реновації архітектурної спадщини від IK-architects
-
Українське 'Джерело' в Нью-Йорку: колекційний дизайн на виставці Salon Art + Design
Подія -
Краса з українським характером: G×BAR і HVYLYA interior design у Тернополі
Вибір редакції -
Український прорив у світі еко-дизайну: «стіни, що дихають» від MAKHNO STUDIO потрапили у фінал Dezeen Awards 2024
Ідея -
Одразу 2 проєкти YOD Group отримали відзнаку Best of Best в Міжнародній архітектурній премії Architecture Masterprize
-
«Архітектори надії»: фільм про відбудову України під час війни
Подія - Ищу идею Сила символів: Waone створив мурал на честь ГУР на Подолі Український художник Володимир Манжос, більш відомий під псевдонімом Waone, презентував новий мурал у Києві. Його твір «Мудрий пануватиме над зірками» тепер прикрашає стіну однієї з будівель на Подолі. Ця робота має особливе значення — вона створена у співпраці з Головним управлінням розвідки Міноборони України (ГУР) і символічно відображає їхню діяльність у боротьбі за незалежність України.
Ідея. Матеріал. Форма. Конкурс на кращий дизайн предмета інтер'єру від ALPI
Київ, .
22 July 2016, 16:00