Найбільший у світі примірник живопису Мондріана
HIS
Тематичний рік у Нідерландах
Гаага презентувала чи не найбільший в світі примірник живопису Мондріана на фасаді культової архітектурної пам’ятки Ріхарда Мейера (Richard Meier). Вже знайомі червоний, жовтий та блакитний кольори вкриють собою фасади відомих сучасних будівель, об’єднавши архітектурні аспекти та чітко намальовані блоки кольорів. Це рішення гаазького муніципалітету відкриває тематичний рік «Мондріан — голландському дизайну», що буде відмічатися різними культурними заходами по всій країні.
Цікаво що такий тематичний рік співпадає з річницею заснування голландського арт-руху “de Stijl” (100 років), що жадали створити повністю нове мистецтво, що, в свою чергу, модернізувало б суспільство. Мондріан – один з найцікавіших представників руху, що вже у XX та XXI століттях надихнув своєю творчістю не одне покоління європейських художників та дизайнерів, таких як Hella Jongerius, Maarten Baas чи Joris Laarman.
Читайте также: Архитектурные путешествия.
- Ищу идею Zaha Hadid Architects: станція метро в Ер-Ріяді У грудні 2024 року відкрилася станція метрополітену King Abdullah Financial District (KAFD), спроєктована архітектурним бюро Zaha Hadid Architects (ZHA). Розташована в столиці Саудівської Аравії Ер-Ріяді, станція вражає своїм характерним хвилеподібним решітчастим фасадом, який поєднує сучасну естетику та функціональність.
-
Кубічна церква Frihamnskyrkan: сучасний простір для шведської громади
Архітектура - Ищу идею Людиноцентрична архітектура: проєкт багатоквартирного будинку для сучасних міст від IK-architects Архітектурне бюро IK-architects, засноване Катериною Яровою, презентувало своє бачення багатоквартирного будинку, що відповідає викликам сучасного міста. Проєкт Nordic Nest, створений для Київської області, демонструє інноваційний підхід до архітектури, орієнтованої на людину.
- Ищу идею Будинок із земляних блоків на Майорці: традиційна архітектура та сучасні екологічні рішення В іспанській сільській місцевості Бініссалем, на мальовничому острові Майорка, студія munarq створила винятковий приклад архітектури, яка об’єднує традиційні будівельні методи та сучасні підходи до сталого розвитку. Проєкт Ca na Pau демонструє динамічний зв’язок між архітектурою та природним середовищем, ставши зразком гармонійного впровадження екологічних рішень у сучасні домівки.
-
Музей кераміки в Китаї: новий архітектурний шедевр від Kengo Kuma
Архітектура -
Katajanokan Laituri: найбільша дерев’яна будівля у Фінляндії як втілення сучасної архітектури
Архітектура -
Оглядова вежа у шведському заповіднику: поєднання архітектури та інженерного мистецтва
Архітектура -
Автостоянка майбутнього від Ateliers O-S Architectes
Архітектура -
Скляний торговий центр у Сеулі: редизайн від Heatherwick Studio
Архітектура -
Проєкт з благоустрою та озеленення територіх одеського ЖК від Bee Landscaping Bureau