Найпатріотичніша колекція українських меблів вже на his.ua
HIS
У культурі практично будь-якого народу є речі та символи, що покликані зображати його особливу національну традицію. Вишиванка – чудовий приклад української ідентифікації. Хоча її історія своїми витоками сягає в незапам’ятні часи, нині українська вишиванка переживає черговий пік своєї популярності. Вишиванки можна зустріти на світових модних подіумах та на голлівудських зірках, італійській плитці ручної роботи та меблях, що підкорюють своїм дизайном Нью-Йорк та Париж. По «вишиту колекцію», що з'явилася у нашому магазині минулого тижня, сьогодні піде мова.
Київська компанія Kassone з понад 10 річним досвідом роботи на меблевому ринку країни добре знає не лише як вгодити замовнику з якісними меблями, а й що йому запропонувати. Вони навчилися виготовляти меблі, які одночасно до смаку пересічному українцю та вибагливому поціновувачу вітчизняного дизайну. Та поки вчилися зрозуміли, яких меблів на ринку не вистачає: легких, якісних, компактних, функціональних, меблів «з душею» та що найважливіше — за розумні гроші. Саме в процесі роздумів народилася колекція «Вишиванка»: ошатна, витончена, практична, доречна у будь-якому інтер’єрі.
Андрій Руденко, мебляр та керівник компанії Kassone, давно мріяв створити меблі з автентичними рисами, проте універсальні та сучасні, такі, що були б до ладу і в оселі зі скандинавською стилістикою, і знайшли б своє місце в лофті.
«Традиційна українська вишивка — невичерпне джерело натхнення для сучасних дизайнерів, — пояснює Андрій. Першу «Вишиванку» ми намагалися створити такою ж різнобарвною, яку має у своїй шафі ледь не кожен українець. В процесі зрозуміли, що меблева вишиванка — не одяг, та має бути більш стриманою та універсальною».
Колекція «Вишиванка» складається з кількох видів шаф (ширину та функціонал кожної ви маєте можливість обрати самостійно), ліжка, приліжкових тумб та кількох видів комодів. Виконана «Вишиванка» з ДСП, має масивні ніжки та МДФ-фасади. Фасад, власне, і є тією унікальною рисою, що виокремлює колекцію з-поміж інших вітчизняних меблів. По-перше, це відбувається завдяки витонченому 3D-малюнку: завдяки сучасним станкам компанії-виробнику вдалося нанести на меблевий фасад візерунок традиційної чернігівської вишиванки, яку носили наші пращури близько 150 років тому. По-друге, шляхом застосування широкої, проте виваженої кольорової гами: фасади можна виконати в кількох натуральних кольорах, яким Kassone дали близькі серцю кожного українця назви (Конвалія, Мальва, Земля, Глина, Цегла, Плющ, Злива, Вечір, Бузок, Туман).
«Наповнювати будинок теплом та затишком — це те, чого ми прагнули коли створювали колекцію. Нагадувати про велику любов до рідного, вшитого в підсвідомості, українського духу, який зараз новим акцентом повертається до нас, утворюючи неповторний сучасний стиль — етнічний, природний, щирий, — ділиться Борис Пилипенко, керівник компанії Kassone».
Читайте також: Вбери свою оселю в «Вишиванку»: спільна колекція меблів від компанії Kassone та художниці Христини Гайдамаки.
-
Крихти каміння: дизайн офісу від Luka Design
Вибір редакції - Ищу идею Колекція дзеркал «Four Seasons» 2024: поєднання мистецтва та технологій Panoptikum Collections презентує лімітовану колекцію декоративних дзеркал «Four Seasons», створену у колаборації дизайнерів Андрія Руденко та Влада Толочко. Натхненна зміною пір року, ця серія поєднує мистецтво, інновації та естетику. Колекція дебютувала на виставці в Києві під кураторством Жан-Франсуа Деклерка (Бельгія), продовжила свій успіх на Maison&Objet у Парижі, а вже у січні окремі її елементи будуть представлені на аукціоні Bonhams у Брюсселі. Решту робіт можна буде побачити у галереях Берліна та Гааги.
-
Український дизайн на вершині:«Стіни, що дихають» від MAKHNO Studioперемогли в Dezeen Awards 2024
Подія -
«Майбутнє Минулого»: проєкт зі свідомої реновації архітектурної спадщини від IK-architects
-
Українське 'Джерело' в Нью-Йорку: колекційний дизайн на виставці Salon Art + Design
Подія -
Краса з українським характером: G×BAR і HVYLYA interior design у Тернополі
Вибір редакції -
Український прорив у світі еко-дизайну: «стіни, що дихають» від MAKHNO STUDIO потрапили у фінал Dezeen Awards 2024
Ідея -
Одразу 2 проєкти YOD Group отримали відзнаку Best of Best в Міжнародній архітектурній премії Architecture Masterprize
-
«Архітектори надії»: фільм про відбудову України під час війни
Подія - Ищу идею Сила символів: Waone створив мурал на честь ГУР на Подолі Український художник Володимир Манжос, більш відомий під псевдонімом Waone, презентував новий мурал у Києві. Його твір «Мудрий пануватиме над зірками» тепер прикрашає стіну однієї з будівель на Подолі. Ця робота має особливе значення — вона створена у співпраці з Головним управлінням розвідки Міноборони України (ГУР) і символічно відображає їхню діяльність у боротьбі за незалежність України.
Ідея. Матеріал. Форма. Конкурс на кращий дизайн предмета інтер'єру від ALPI
Київ, .
22 July 2016, 16:00