Простір фантазій від Sempre Arte
HIS
Простір для життя, дизайн якого буде актуальним протягом десятиліть
Інтер'єр цих столичних апартаментів створювався для молодої сім'ї. Основний стилістичний мотив проекту ― сучасний модерн, з його прямими лініями, строгими насиченими кольорами і яскраво вираженими контрастами. Дизайнери та архітектори столичної дизайн студії Sempre Arte обрали кольорову гаму, що складається з біло-бежевих тонів, на тлі яких великими акцентами були введені теракотовий, темно-бордовий, чорний і ультрамарин. Ця квартира не перевантажена декором, і кожен предмет меблів знаходиться на своєму чітко вивіреному місці. Здавалося б, тут немає місця легковажності, проте маленькі забавні деталі в оформленні, безумовно, не дадуть занудьгувати.
Не обійшлося і без перепланування. Зони передпокою, вітальні, кухні і їдальні були об'єднані в єдиний простір. Це дозволило максимально залучити для освітлення апартаментів природне сонячне світло, що чудово проникає через панорамні вікна. Позбувшись зайвих перегородок, авторам вдалося візуально розширити кожну з функціональних зон. На вході гостей зустрічає просторий передпокій, праворуч від якого, за обшитою м'якими бордовими панелями стіною захована гардеробна.
Передпокій візуально відокремлений від вітальні. Меблі цієї кімнати лаконічні й компактні. Можливо, все виглядає занадто просто, однак під час оздоблення квартири архітектори не робили ставку на модні тенденції. Такий інтер'єр буде актуальним протягом десятиліть, доказ тому ― крісло Ле Корбюзьє, дизайну якого вже більше півстоліття, проте воно прекрасно вписалося в загальну стилістику.
Вітальня плавно перетікає в їдальню.
Барна стійка з масиву дуба від місцевих майстрів була встановлена прямо за диваном, цей спосіб забезпечив додаткові місця для перегляду телевізора. Обідній стіл від вітальні відокремлює оформлений металевими прутами пілон і двосторонній стелаж. Білі матові фасади кухні разом з сірим кухонним фартухом візуально не перевантажують загальний простір громадської зони та продовжують світлий настрій квартири. Об'єднувальний елемент цих трьох зон - матова текстурна плитка з класичним малюнком.
Господарська спальня продовжує колірну гамму вітальні: світло-бежевий і насичений бордовий створюють спокійну атмосферу кімнати. Інтимність цьому простору надають деталі ― асиметричний світильник, величезний свічник і туалетний стіл на легкій опорі з гілок. У дитячій кімнаті переважають менш насичені відтінки ― теракотовий поступається місцем рожевому, а ультрамарин ― блакитному. Хоча загальна стилістика кімнати малечі співзвучна з інтер'єром всієї квартири, цій кімнаті, безумовно, властива якась дитяча безпосередність.
Оазис спокою ― саме так можна охарактеризувати цю квартиру, адже за її порогом час іде у своєму особливому темпі. Аж раптом, саме в цьому просторі, серед божевільного ритму сучасного життя, з'являється хвилинка на приємні фантазії.
- Ищу идею Грація в деталях: інтер’єр від Ольги Русакової в ЖК «Республіка» Інтер’єр цієї квартири, спроєктований дизайнеркою Ольгою Русаковою в житловому комплексі «Республіка», – приклад ретельно продуманого простору, де поєднуються сучасний підхід до дизайну та максимальна увага до комфорту мешканців.
- Ищу идею Функціональність і мистецтво: інтер'єр квартири від DIHOME крізь призму супрематизму У світі дизайну, де сміливі рішення поєднуються з історією, важливо знаходити нові форми вираження, які водночас вшановують минуле. Проєкт квартири в стилі українського авангарду від дизайнерки Євгенії Ситник – яскравий приклад такого підходу. Сучасний супрематизм, натхненний рухом, що зародився понад століття тому в Україні, став основою для створення цього оригінального простору в Києві.
- Ищу идею Алюзія на класицизм: інтер'єр квартири в Дніпрі від ArchObraz Інтер'єр, як і архітектура, є відображенням часу та місця. У сучасних реаліях, коли історичні будівлі часто зазнають змін, важливо відновлювати їхню атмосферу, зберігаючи при цьому власну індивідуальність. Одним із прикладів такого балансу між минулим і сучасним є квартира в центрі Дніпра, яка, незважаючи на втрату оригінальних елементів неокласицизму, отримала нове життя завдяки талановитій інтерпретації архітекторів Антоніни та Олексія Образцових, а також Костянтина Бусаргіна з бюро ArchObraz.
-
Катерина Ярова: архітектура як шлях до відновлення
Інтерв'ю -
Двоповерхова квартира в Києві від дизайн-студії Planium
Вибір редакції - Ищу идею True Values: легка класика від Azovskiy+Pahomova Створюючи інтер'єр цієї квартири у Дніпрі, Azovskiy+Pahomova керувалися принципами класичного інтер'єру. Замовникам хотілося солідності, затишку та краси, тому лейтмотивом у проєкті стали авторські меблі та дизайнерські предмети.
- Ищу идею V.Concept: пентхаус для молодого подружжя у Києві Пентхаус площею 272 кв. метрів в одній з новобудов столиці — проєкт студії V.Concept. Замовники – молода пара, котра на стадії розробки проєкту планувала стати батьками. Над інтер'єрами двоповерхового простору працювали Вікторія Вітковська, Вікторія Ступак та Олена Конопацька. Серед особливостей пентхаусу — чимала площа, панорамне скління, приватна тераса та вигідне розташування у центрі Києва.
- Ищу идею Фен-шуй у тропічних відтінках: проєкт квартири від Luka Design в столичному ЖК Нова Англія Інтер'єрна студія Luka Design під керівництвом Анастасії Лукашової отримала незвичайне завдання: створити дизайн видовженої квартири в київському ЖК Нова Англія. Замовниця, яка мешкає на далекому тропічному острові, бажала втілити у своєму майбутньому помешканні атмосферу теплоти та екзотики. Водночас вона залишила відкриті можливості для експериментів з кольором та меблями, надавши дизайнерам повну свободу для творчості.
-
Проєкт Darvina від Насті Мірзоян: сучасний інтер’єр у історичному центрі Києва
Вибір редакції - Ищу идею CAPE QUIET: простір для відпочинку та перезавантаження від loft buro Апартаменти CAPE QUIET пропонують мінімалістичний простір, призначений для відпочинку та перезавантаження. Це компактне багатофункціональне приміщення демонструє як архітектурну, так і економічну винахідливість.