Садовий будиночок з модулів
HIS
Досвід фінських архітекторів
Ця доволі кумедна споруда була спороектована дизайнером інтер'єрів Ліндою Бергрот і архітектором Віллі Хара, що представляють фінську студію avanto architects. Чому кумедна? — спитаєте ви. А тому що являє собою досить дотепну комбінацію приміщень кардинально різних призначень: традиційного сараю, призначеного для зберігання інструментів, і заскленої оранжереї, яка цілком може бути використана для приємного відпочинку на природі. Даний проект називається Kekkilä і знаходиться в одній з лісосмуг Фінляндії.
Конструкція виконана з фінської сосни і загартованого скла. В оранжерейній частини є вентиляція, що працює автоматично, реагуючи на температуру, а дах оснащенний системами водостоку.
Садовий будиночок складається з Sprout, площею 4 кв. м, та Zeal — більш об'ємна, її площа становить 8 кв. м..
Споруда поставляється у вигляді модулів і збирається прямо на присадибній ділянці чи лісовій галявині. Крім основних передбачені також додаткові модулі, за допомогою яких господарі можуть доповнити конструкцію за своїм бажанням.
Джерело: www.admagazine.ru
- Ищу идею Zaha Hadid Architects: станція метро в Ер-Ріяді У грудні 2024 року відкрилася станція метрополітену King Abdullah Financial District (KAFD), спроєктована архітектурним бюро Zaha Hadid Architects (ZHA). Розташована в столиці Саудівської Аравії Ер-Ріяді, станція вражає своїм характерним хвилеподібним решітчастим фасадом, який поєднує сучасну естетику та функціональність.
-
Кубічна церква Frihamnskyrkan: сучасний простір для шведської громади
Архітектура - Ищу идею Людиноцентрична архітектура: проєкт багатоквартирного будинку для сучасних міст від IK-architects Архітектурне бюро IK-architects, засноване Катериною Яровою, презентувало своє бачення багатоквартирного будинку, що відповідає викликам сучасного міста. Проєкт Nordic Nest, створений для Київської області, демонструє інноваційний підхід до архітектури, орієнтованої на людину.
- Ищу идею Будинок із земляних блоків на Майорці: традиційна архітектура та сучасні екологічні рішення В іспанській сільській місцевості Бініссалем, на мальовничому острові Майорка, студія munarq створила винятковий приклад архітектури, яка об’єднує традиційні будівельні методи та сучасні підходи до сталого розвитку. Проєкт Ca na Pau демонструє динамічний зв’язок між архітектурою та природним середовищем, ставши зразком гармонійного впровадження екологічних рішень у сучасні домівки.
-
Музей кераміки в Китаї: новий архітектурний шедевр від Kengo Kuma
Архітектура -
Katajanokan Laituri: найбільша дерев’яна будівля у Фінляндії як втілення сучасної архітектури
Архітектура -
Оглядова вежа у шведському заповіднику: поєднання архітектури та інженерного мистецтва
Архітектура -
Автостоянка майбутнього від Ateliers O-S Architectes
Архітектура -
Скляний торговий центр у Сеулі: редизайн від Heatherwick Studio
Архітектура -
Проєкт з благоустрою та озеленення територіх одеського ЖК від Bee Landscaping Bureau