Сколько стоит ремонт однокомнатной квартиры?
SHATOKHINA BURO
На примере недавнего проекта квартиры 35 м² студия NS interior design рассказывают, какой суммой нужно запастись, если у вас впереди капитальный ремонт.
РЕМОНТНО-СТРОИТЕЛЬНЫЕ РАБОТЫ.
Черновые материалы, материалы + сама работа (прокладка труб, проводки и прочее) + включим сюда стоимость ламината и плитки (брали средний и недорогой ценовой сегмент – Украина/Польща) = 9.000 $
- На чем можно было сэкономить? Честно, когда речь идет о ремонтно-строительных работах, лучше всего не экономить, а сэкономить на мебели и декоре.
ПРИМЕРНЫЙ ЧЕК: 8.000-10.000 $
САНТЕХНИКА.
Ванная, подвесной унитаз и две раковины (ванная комната и кухня) с необходимыми составляющими и комплектующими обошлась в 30.000 грн.
- На чем можно было сэкономить? Выбор сантехники разнообразен и можно найти более бюджетные достойные варианты, сэкономив до 10.000 грн. Главное помните, что качество на первом месте!
ПРИМЕРНЫЙ ЧЕК: 20.000-30.000 грн.
ВХОДНЫЕ И МЕЖКОМНАТНЫЕ ДВЕРИ.
В квартире только одна межкомнатная дверь в ванную. Стоимость входной двери + межкомнатной + наличника из коридора в общую зону (доставка и установка) = 23.000 грн.
- На чем можно было сэкономить? Можно найти более бюджетные достойные варианты дверей, сэкономив 3.000-5.000 грн.
ПРИМЕРНЫЙ ЧЕК: 18.000-23.000 грн.
МЕБЕЛЬ.
Стоимость мебели под заказ будет дороже готовых вариантов. Однако мебель под заказ будет на 100% соответствовать вашим требованиям. В данном проекте вся мебель (кроме кровати, дивана и стульев) шла под заказ. Общая сумма = 8000 $ + готовая мебель 17.500 грн.
- На чем можно было сэкономить?
- На доводчиках и системах открывания. Системы открывания tip-on (открывание от нажатия, открывание без ручек, push-открывание) на 20-30% удорожают Мебель.
- Два Стула, кровать, матрац и диван. Цена составила 17.500 грн. (5.500 грн. Кровать с мягким изголовьем, 5.000 грн. диван раскладной 1.2 м + два полубарных стула 1.500 грн. каждый, матрац 4000 грн.). 3.000-4.000 грн. можно сэкономить, если выбрать более простой дизайн стульев и кровати.
ПРИМЕРНЫЙ ЧЕК: 6.000-10.000 $
Итого, ремонт и обустройство квартиры (вместе с бытовой техникой) 30-45 м² обойдется в 15.500-22.000 $
- Ищу идею Інтер’єр для молодої пари від Alta Idea Design Studio Студія Alta Idea Design Studio представила інтер’єр, який поєднує чуттєвий мінімалізм із функціональністю сучасного простору. Проєкт розпочинався з чистого аркуша — повністю відкритої площі 116 кв.м без стін та перегородок. Завданням було створити простір для молодої подружньої пари, що включає зону вітальні та кухні, спальню, дитячу кімнату, дві ванні кімнати й окрему гардеробну.
- Ищу идею Lines of Light: розумний дизайн для оренди Перед дизайнером Тетяною Рогозою, засновницею студії Rogoza Design Interior, стояло завдання створити стильний та функціональний інтер’єр для житла, яке відповідає сучасним потребам орендарів Києва. Завдяки професійному підходу та глибокому розумінню специфіки орендного ринку, дизайнерці вдалося перетворити 51 квадратів на універсальний та естетично привабливий житловий простір.
- Ищу идею Little Soul: львівський інтер’єр на 48 кв.метрах від студії MOC_IN Квартира "Little Soul" – це доказ того, що навіть у невеликому просторі можна створити житло, яке вражає елегантністю, продуманістю та сучасністю. Авторка проєкту Василина Черняєва, дизайнерка інтер’єру та засновниця студії MOC_IN, реалізувала цей проєкт у одному з сучасних житлових комплексів Львова, перетворивши квартиру площею 48 м² на приклад гармонійного поєднання функціональності, комфорту та вишуканого дизайну.
- Ищу идею Грація в деталях: інтер’єр від Ольги Русакової в ЖК «Республіка» Інтер’єр цієї квартири, спроєктований дизайнеркою Ольгою Русаковою в житловому комплексі «Республіка», – приклад ретельно продуманого простору, де поєднуються сучасний підхід до дизайну та максимальна увага до комфорту мешканців.
- Ищу идею Функціональність і мистецтво: інтер'єр квартири від DIHOME крізь призму супрематизму У світі дизайну, де сміливі рішення поєднуються з історією, важливо знаходити нові форми вираження, які водночас вшановують минуле. Проєкт квартири в стилі українського авангарду від дизайнерки Євгенії Ситник – яскравий приклад такого підходу. Сучасний супрематизм, натхненний рухом, що зародився понад століття тому в Україні, став основою для створення цього оригінального простору в Києві.
- Ищу идею Алюзія на класицизм: інтер'єр квартири в Дніпрі від ArchObraz Інтер'єр, як і архітектура, є відображенням часу та місця. У сучасних реаліях, коли історичні будівлі часто зазнають змін, важливо відновлювати їхню атмосферу, зберігаючи при цьому власну індивідуальність. Одним із прикладів такого балансу між минулим і сучасним є квартира в центрі Дніпра, яка, незважаючи на втрату оригінальних елементів неокласицизму, отримала нове життя завдяки талановитій інтерпретації архітекторів Антоніни та Олексія Образцових, а також Костянтина Бусаргіна з бюро ArchObraz.
-
Двоповерхова квартира в Києві від дизайн-студії Planium
Вибір редакції - Ищу идею True Values: легка класика від Azovskiy+Pahomova Створюючи інтер'єр цієї квартири у Дніпрі, Azovskiy+Pahomova керувалися принципами класичного інтер'єру. Замовникам хотілося солідності, затишку та краси, тому лейтмотивом у проєкті стали авторські меблі та дизайнерські предмети.
- Ищу идею V.Concept: пентхаус для молодого подружжя у Києві Пентхаус площею 272 кв. метрів в одній з новобудов столиці — проєкт студії V.Concept. Замовники – молода пара, котра на стадії розробки проєкту планувала стати батьками. Над інтер'єрами двоповерхового простору працювали Вікторія Вітковська, Вікторія Ступак та Олена Конопацька. Серед особливостей пентхаусу — чимала площа, панорамне скління, приватна тераса та вигідне розташування у центрі Києва.
- Ищу идею Фен-шуй у тропічних відтінках: проєкт квартири від Luka Design в столичному ЖК Нова Англія Інтер'єрна студія Luka Design під керівництвом Анастасії Лукашової отримала незвичайне завдання: створити дизайн видовженої квартири в київському ЖК Нова Англія. Замовниця, яка мешкає на далекому тропічному острові, бажала втілити у своєму майбутньому помешканні атмосферу теплоти та екзотики. Водночас вона залишила відкриті можливості для експериментів з кольором та меблями, надавши дизайнерам повну свободу для творчості.