Стильний House Lightray від дизайнерів з Дніпра
Анастасия Белогривцева
Дизайнерському подружжю Анні Пахомовій та Олегу Азовському в рамках останнього проекту дістався недобудований об'єкт, без оздоблення, даху та частково фундаменту. Дворівнева коробка загальною площею 240 кв. метрів потребувала глобальних робіт з перепланування. Замовниця ж — жінка з прекрасним відчуттям стилю та смаку — в результаті хотіла отримати комфортний та теплий дім.
Будинок складається з трьох спальних кімнат, передпокою, вітальної зони, що представлена об'єднаними їдальнею, вітальнею та кухнею, і господарськими зонами (топкова і пральня).
З чітких побажань власниці будинку, які успішно буди реалізовані Олегом та Анною — ергономічна кухня зі зручним виходом на терасу, яка може бути зачинена в будь-який момент; розташування спалень та наявність необхідної кількості санвузлів (при основній спальні окрема велика гардеробна). Стилістика будинку — лаконічна та стримана, проте не позбавлена затишку та витонченого смаку. При виборі оздоблювальних матеріалів перевагу віддали найбільш практичним, адже в оселі проживатимуть домашні улюбленці. Звідси — і мала кількість декоративних елементів.
Складним для авторів інтер'єру був початок ремонтного процесу, коли основні роботи стосувалися завершення будівництва “коробки”, зведення опорних стін та створення першого рівня будинку.
«Нас дуже бентежила висота стелі на першому поверсі, але саме це стало і відправною точкою для концепції всього будинку. Ми вирішили задати ритм інтер'єру за рахунок балок на стелі, які візуально витягнули простір вітальні та кухні вертикально, додали колориту та теплоти, яку так хотіла клієнтка. Родзинкою став камін: він дещо незвичайний у своїй верхній частині, яка представлена 4-ма сегментами, оздобленими мармуром, трохи розгорнутими один від одного», — коментує Олег Азовський.
Столову групу дизайнери навмисно розмістили біля вікна, яке позбавили будь-якого текстильного декору. Застосований на стелі дизайнерський прийом був продовжений рейками на вікнах та забарвленням напільної плитки.
«Оскільки кухня не була пріоритетом для нашої клієнтки, — коментує Анна, — території було віддано їй не багато. Розташована біля вікна зона стала улюбленим місцем господині під час сніданку. Застосована сланцева плитка у кухні та передпокої виявилася дуже практичним рішенням. Ми занизили підвіконні частини вікон, щоб впустити більше світла і візуально підняти стелю».
Комплектація:
Вітальня: диван, стіл, стільці та тумба під ТВ — Calligaris, ширма Ligne Roset, світильники — SLV.
Кухня: стіл і стільці Calligaris та Ligne Roset
Хол 1-го поверху: лежак та торшер Ligne Roset
Хол 2-го поверху: стіл та стілець Ligne Roset
Фото: Андрій Авдєєнко
Сподобалася робота дизайн-студії Azovskiy & Pahomova architects ? Тоді пропонуємо також переглянути I feel Espresso Bar. В общемировых тенденциях, Broken Line. Интерьер в Днепропетровске та Modern space. Интерьер частного дома от Azovskiy & Pahomova architects.
-
Модерністський шедевр Келвіна Штрауба: будинок у Пасадені за майже 3 мільйона доларів
- Ищу идею Простір для гармонії: як природа, естетика й турбота про собак стали основою сучасного дому Дім для активної жінки та її чотирьох собак у передмісті Києва — це історія про інтеграцію природи у внутрішній простір, увагу до деталей і пошук балансу між естетикою та функціональністю. Архітекторка Олександра Вдовиченко створила інтер’єр, що стає продовженням навколишнього ландшафту та відображає цінності своєї господині.
- Ищу идею RELOGGED: пересмислення зрубу від Balbek Bureau Уявіть собі приватний будинок на березі річки, прихований серед природи, де сучасний дизайн перетинається з автентичною архітектурною традицією зрубу. Це проєкт Relogged від української Balbek Bureau, де традиційна естетика зрубу була переосмислена з метою створення простору, що гармонійно поєднує природну простоту й сучасний комфорт.
-
Архітектурний мінімалізм і декоративність: дім Neville Park у Торонто
-
Катерина Ярова: архітектура як шлях до відновлення
Інтерв'ю - Ищу идею Відновлення спадщини: проєкт SMART25 як симбіоз історії та сучасності Уявіть собі простір, який поєднує в собі дух минулого та сучасну функціональність — саме таким є проект SMART25, створений командою студії Т17. Вони взяли на себе амбіційне завдання — перетворити родинне львівське житло, якому вже майже 100 років, на комфортну та сучасну оселю.
-
Архітектурна студія SHOVK здобула Гран-Прі на XIV Всеукраїнському архітектурному конкурсі ІНТЕР’ЄР РОКУ
Подія -
«Вілла для життя та виживання» від студії NKey: автономний всесвіт на краю світу
Архітектура -
Dzen House: будинок гармонії та спокою від від Shovk Studio
Вибір редакції - Ищу идею Проєк Luxe від Kornienko Architects: від мрії до реальності Власники цього маєтку – досвідчені мандрівники, які відвідали найкращі готелі світу і мріяли про власний будинок, що буде схожий на найрозкішніший та найзручніший готель, якого вони ще не бачили. Для реалізації цієї мрії вони звернулися до Kornienko Architects, і так народилася концепція будинку Luxe.